2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

روغن مغز گردو

من گردو رو با پوست داخل شومینه نزدیک اتیش میزارم شعلش کم باشه بعد چند روز رو یه پارچه تمیز میشکونمشون مغزش سیاه میشه در اثر حرارت مغزها رو اسیاب میکنم و داخل یه لیوان شیشه ای میریزم
روش رو هم ر وغن زیتون اصل میریزم در حدی که روش رو بگیره بعد 5 روز این مغز گردو روغنش رو پس میده روغن حاصله سیاه رنگه
برایه رشد مو و درد هایه مفصلی فو قالعادست
2731
روغن زرده تخم مرغ
ترجیحا محلی حتما محلیییییییییییییییییییی
زرده 10 تا تخم مرغ رو جدا کرده و تویه یه تابه که از خیرش باید بگذرید بریزید حرارت رو کم کرده و اونقدر باید تو تابه باشه تا کاملا بسوزه بعد مدت زیاد ( تو تراس با یه پیک نیک این کارو انجام بدین ..... بویه بدی داره) رو غنش در میاد

مامانم برایه برادرم که پاش شکسته بود این روغن رو ماساژ میداد ( سرشاتر از ویتامین دی)
موهایه پاهاش عین جنگل شده بود
سرمه مشکی برایه چشم با استفاده از کره گاوی (اصل)

تو ییلاقات شمال این کار هنوزم انجام میشه
یه پارچه متخال سفید باید بگیرین و با کره کاملا اغشتش کنید بعد اتیشش بزنید زیرش یه حلب تمیز میزارن خاکستر به جا موندرو سرمه میگن داخل شیشه هایه خالی پلی سرین میریزن و میفروشن
هم به چشم زیبایی میده و هم کلی خاصیت داره . حضرت محمد همیشه چشماش سرمه میکشیده
من فعلا باید برم حتما سر میزنم
اگه این تاپیک بمونه البته با تجربه هایه خوبه هممون خیلی اموزنده میتونه باشه

بچه ها من این روزا به گرفتن1- روغن از حلزون فکر میکنم تو شمال خیلی زیاد میشه تو بهار
در قدیم بریه درمان دردهایه مفصلی و اسم کبابش میکردن و میخوردن . قیافه بدی داره و لی خواصش فوقا العادست
2- چه طوری سنجد با مغزش اسیاب کنیم ( درمان پوکی استخوان )؟

3- نحوه گرفت روغن جن سینگ ؟؟
4- درمان ریزش مو با استفاده از با عذر خواهی فراوون بیضه گوسفند( سرشار از هورمون )؟ ولی در قدیم میگفتن خانوما نباید بخورن
گرفتن عرق نعنا

برگهایه تازه نعنا رو درون قابلمه ریخته با حرارت کم داخل قابلمه ابکش کوچولو گذاشته و ظرفی رو یه ابکش میزاریم برایه جمع کردن عرق . مقدار نعنا کم نباشه .کمی اب هم کف قابلمه میریزیم . دربش رو با ید محکم کنیم تا بخار بیرون نیاد . رویه درب قابلمه میشه کیسه یخ گذاشت بخار درون قابلمه با برخورد با درب سرد به مایع تبدیل میشه و درون ظرف کوچیک جمع میشه
2706