2733
2739

سلام مامانای گل

چندم ماه زایمان دارین؟ حستون چیه؟ هیجان دارین یا استرس؟ کدوم بیمارستان قراره زایمان کنین؟ نی نی چیه و اسمشو انتخاب کردین؟ 😉

من احتمالا 10 بهمن زایمانمه خیییلی دلم میخواد زودتر بگذره و بهمن شه😍احتمال زیاد قراره بیمارستان مادران زایمان کنم، نی نی پسره و اسمش رهام🤗

من اون زخمی رو خوردم ک تو از حس کردنش مردی💔 میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات بفرستی🙏💓
منم تاریخ زایمانم 25بهمن ولی مامانم میگه اول بهمن زایمان میکنی

چراا با این همه اختلاف، طبیعی یا سزارین 

من اون زخمی رو خوردم ک تو از حس کردنش مردی💔 میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات بفرستی🙏💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من بهمن نیستم واسم ۲۱ دی خورده دیروزم دردم گرفت فکر کردم وقتشه رفتم نبود😭😭😭😭تروخدا دعا کنید زودتر بزام دیگه دارم میمیرم

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
منم بهمن به دنیا اومدم 😀 بهمن عشق عشق 😍😍😍

منم خودم بهمنیم😍بهمنیا عشقن😉🤗

من بهمن نیستم واسم ۲۱ دی خورده دیروزم دردم گرفت فکر کردم وقتشه رفتم نبود😭😭😭😭تروخدا دعا کنید زودت ...

ای جانم خوش بحالت پس تو زودتر از ما نی نیتو بغل میگیری، ایشالاا ب سلامتی زایمان کنی عزیزم برای ماهام دعا کن

2738
طبیعی عزیزم اخه ازاول بهمن وارد 37هفته میشم دیگه بایدمنتظردردای زایمان باشم شماچطوری طبیعی یاسزارین

اهان طبیعی اره ممکنه دردات زودتر شروع شه، من سزارینم خییییلی از طبیعی میترسم🙈

اهان طبیعی اره ممکنه دردات زودتر شروع شه، من سزارینم خییییلی از طبیعی میترسم🙈

ای جان،ولی من طبیعی میخوام زایمان کنم دوست دارم بعدزایمانم سرحال باشم به دخترخوشگلم برسم ازمادری کردن لذت ببرم 

2706