2737
2739
عنوان

رفتم دکتر رژیـــــم پســـــر گرفتم هر کی میخاد بیاد 😉

| مشاهده متن کامل بحث + 1501 بازدید | 56 پست
همسرمم گرمی نمیخورد  

ممنون عزیزم بابت راهنماییت 😘انشالله این نینیت هم همونی باشه که میخوای و به سلامتی بغل بگیری🌹🌹

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدات عزیزم ممنون انشاالله شماهم❤

قربانت مرسی🤗😘

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔

عزیزم منم رژیمم تازه گرفتم وقتی رفتم مطب همه خانوم های باردار که اومده بودن نتیجه گرفته بودن به این امواج منفی توجه نکن توکل به خدا کن راهتو برو

خدایا خودت نگهدار مسافر کوچولوم باش
2728
غیر از رژیم فک کنم تقویم چینی هم موثر باشه...طبق اون روزا اقدام کردن هم بد نیست

ممنون بابت دعای خیرت عزیزم 

اولا ک تقویم چینیو بلد نیستم 

بعدم روز،تخمک گذاری مهمه نع تقویم اخه ممکنه روزای ک اون گفته پسر میشه ما دیگه ریزش تخمک کرده بلشه 

برا سلامتی نی نیم صلوات میفرستی 😍❤️
ممنون بابت دعای خیرت عزیزم  اولا ک تقویم چینیو بلد نیستم  بعدم روز،تخمک گذاری مهمه نع تق ...

آخه خود چینیا اعتقاد دارن 80-90 درصد درسته... توی اینترنت بزنی میاد...طبق تاریخ تولد خودت و زمان لقاح پیشبینی میکنه...اونم سرچ کن درکنارش اینم رعایت بشه و اگه طبق تخمک گذاری باشه ضرر نداره...

2740
من میترسم تو کارخدا دخالت کنم!هرچی خودش بده شکررر!! خیلیا رو دیدم با اصرار و التماس دختر یا پسراورده ...

به نظرم این کار دخالت نیست چون صد در صد تعیین کننده نیست حتی تو توصیه های دینی هم دعا یا ذکری که برا پسر شدن فرزند باشه وجود داره

منم رفتم پیش دکتر کومار برای تعیین جنسیت، همه ازش تعریف میکردن. انشالله این ماه اقدام دارم. خدا کنه ...

ان شالله ب زودی خبر بارداریتو بدی ☺☺

برا سلامتی نی نیم صلوات میفرستی 😍❤️