2752
2734
عنوان

رفتم دکتر رژیـــــم پســـــر گرفتم هر کی میخاد بیاد 😉

| مشاهده متن کامل بحث + 1507 بازدید | 56 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زیاد نبوده  ففط نتیجه بگیرم این پوله اصلا مهم نیس

من سه تا از خواهرام هر کدوم دوتا دختر داستن

با رژیم جواب گرفتن

همین رژیمم بود

فقط مال اونا یه مورد دیگم داست

معذرت میخوام موقع رابطه هم باید کیسه بیضه چپ تو اب یخ قرار میگرفت

به تخم هویح و  نشستن جوش شیرین هم خیلی اعتقاد داشت

خدایا شکرت بابت همه چی

تو رو خدا دعا کنید منم یه پسر بیارم سالم اخه میدونم اول و آخر خدا اما  ما ۶تا دختریم داداش ندارم همه مون هم باز یه دختر داریم همش خانواده همسرم ما رو مسخره میکنن میگن شما دختر زایید پسر نمیارید زخم زبون منو کشت

و خداوند انسان را در سختی ها افرید
2731

وای ناراحت میشم از افکار پسر دوستانه لااقل یه پسر و دختر نه دو تا پسر   چرا شما نسل جوون درگیر جاهلیت چهارتا پیرزن دم مرگ میشید   

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:
تو رو خدا دعا کنید منم یه پسر بیارم سالم اخه میدونم اول و آخر خدا اما  ما ۶تا دختریم داداش ندار ...

بیا امضامو شما بخون کامل

تو رو خدا دعا کنید منم یه پسر بیارم سالم اخه میدونم اول و آخر خدا اما  ما ۶تا دختریم داداش ندار ...

ان شالله ک فرزندت پسر بشه 

این رزیم را استفاده کن و برای فرزند پسر شدن هم میگن اگه زیاد استغفار کنید خیلی موثره

برا سلامتی نی نیم صلوات میفرستی 😍❤️
همین هم گفتن که پیامبر ص خودش دختر داشته گفتن خوب دخترش براش پسر اورده نسل بابا ادامه داره 

ببین عزیزم اینا ملومه باهات دشمنن کلا میخواستی پسر بیاری بهت بگن دختر نداری بدبختی فلانی؟ تجربه نشون داده از کسانی که خوششون نمیاد بهانه میگیرن تا حالشو بگیرن. حالا ایشالا پسر دارم میشی ولی شک نکن دشمنیا تمومی نداره اینقدر دخترتو ببر بالا بزار رو سرت حلوا حلواش کن که جرعت نکنن حرف بزنن رو شوهرتم کار کن اونم جوابشونو بده بعدم بگو پس شما حضرت زینبو چی میگید حضرت معصومه چی؟ اینها بانوان بزرگوار هستند بگو داری به حضرات توهین میکنی؟ بگو این تفکرات مال دوران جاهلیت اعرابه بزار بفهمن که عقب افتادن اصلا نترس از پاسخگویی خدا پشتته خدا پشت حقه

من که تو رژیم دختر بودم سر دوتا بارداریم اما کنجکاو شدم ببینم انشاالله هم سالم باشه هم دوقلو پسر

عزیزم رژیم دختر چیه چجوریه میشه به منم بگی؟ نتیجه هم گرفتی یعنی درست دراومد بچت دخترشد یانه؟

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔
عزیزم رژیم دختر چیه چجوریه میشه به منم بگی؟ نتیجه هم گرفتی یعنی درست دراومد بچت دخترشد یانه؟

اولی دختر هست

دومی رو منتظر هنوز ببینم جواب داده یا نه

نمک رو کلا حذف کردم خرما و موز حذف بشه

مصرف لبنیات ماست و شیر و دوغ

غذاهای اسیدی مصرف بشه

اقدامم دو روز قبل و دو روز بعد تخمک گذاری بود

ببخشید دوستم اما زمان رابطه نباید شما زودتر ارگا سم بشی

چهل شب قبل هم شبی یک فنجون عرق رازیانه خوردم

دارچین و فلفل سیاه رو از غذا حذف کردم

اولی دختر هست دومی رو منتظر هنوز ببینم جواب داده یا نه نمک رو کلا حذف کردم خرما و موز حذف بشه مصر ...

آها خداروشکر..یعنی اینجوری که من فهمیدم کلا گرمیجات نباید بخوری و بیشتر سردیجات و لبنیات باشه آره؟ فقط خودم بخورم یا باشوهرم؟بعد یه چیز دیگه چند وقت این رژیمو رعایت کردی و بعداقدام کردی؟ راستی درباره تخمک گذاری من شنیدم که نباید نزدیک تاریخ تخمک گذاری باشه که 

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔

غذاهای کلسیم دار باید بخوری که اکثر در سردی جات هست و خوب لبنیات

غذاهای سدیم دار نباید بخوری

من روز تخمک گذاری اقدام نکردم

دو روز قبلش اقدام کردم و دو روز بعدش در روز تخم گذاری و روز قبل و بعدش اقدام نکردم