2733
2734
عنوان

آبروم رفت جلو مادر شوهر 😩

| مشاهده متن کامل بحث + 2600 بازدید | 78 پست

برای همه پیش میاد 

یه بار مامانم رفته بود خونه زن داداشم می گفت یه دفعه در سرویس باز شد و کلی ظرف کثیف ریخت بیرون!!

تازه فهمیدیم اونم مثل خودمونه😂😂😂😂😂

آدم کنار میاد، کنار میاد، کنار میاد، بعد دیگه نمی تونه کنار بیاد از همون کنار میره ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادرشوهر من از این اخلاقای یهویی سرک کشیدن نداره ولی یه بار اومد گلامو ببینه توی اتاق خوابم.جالبه من از دو روز قبلش خونه تکونی وحشتناک کرده بودم یعنی خونه برق میزد حتی کابینتارم برق انداخته بودم من خوابیده بودم روی تخت فقط پتو و روتختی رو مرتب نکرده بودم اتاق نامرتب نشون میداد از شانسم صاف اومد توی اتاقو دید و رفت.یعنی هیچ کجای خونه به اون تمیزی رو ندید فقط اتاق خواب نامرتبمو دید😐😐😐

شازده کوچولو با ادب پرسید: بی‌وطن‌ها کجا هستند؟گل گفت: بی‌وطن‌ها؟ خدا می‌داند که کجا می‌شود پیدایشان کرد. باد این ور و آن ور می‌بردشان. نه اینکه ریشه ندارند؛ بی‌ریشگی، حسابی اسباب دردسرشان شده...(شازده کوچولو، آنتوان دوسنت اگزوپری.ترجمه و اقتباس کنتـ مونت کریستو)
2728

ول کن بابا بی خیال اونا اگه بخوان حرف در بیارن از دیوار هم در می آرن مادر شوهر من شاید سالی یکبار می آد راهش دوره همون یکبار هم دیدم فرش رو بلند می کنه زیرش رو نگاه کنه به یک بهانه ای 

بچه ها منم خونم همیشه تمیزه اما شوهرم مدام میناله تو کثیفی اخه مادرش بیماری وسواس داره به هرکس میگم هرروز چه کارهایی میکنه همه شاخ در میارن میگن فلج نشده این همه تمیز میکنه مادرشوهرمم خودش قبول داره مریضه اما شوهرم به اونجور تمیزی عادت کرده هی میگه من کثیفم😖😖😖

دلم گرفته ای دوست ، هوای گریه بامن ، گر از قفس گریزم ، کجا روم کجا مننننننن😔😔😔
2740
حالا مثلا تمیز بود جایزه میداد بهت!بیخیال!

😂😂😂😂😂😂واقعا

مادرشوهر من اگه تو این شرایط بیاد بهم میگه بچه ها اذیت میکنن نمیرسی بهم بگو به خدمت کارم بگم بیاد هفته ای یه بار😂😂😂

چه عیبی داره مریض بودی دیگه

امیری حسین و نعم الامیر

منم خیلی شلختم ولی یه دو روزه دارم تمرین نظم میکنم نه در حد برق انداختن خونه.در حد حفظ آبرو.تا حالا هزار بار سر ابن شلختگی ضربه خوردم ادم نشدم من

وقتی دماغت میاد پایین دیگه نکشش بالا، آخه اگه اون بالا جا بود که نمی اومد پایین...                                         کاربری عی نه چندان قدیمی ام.عضویت:😨۱۳۵۷/۱۱/۲۲
2706