2733
2739
عنوان

خانمایی که ناباروری داشتن و با معجزه بارور شدن بیان انرژی بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 47231 بازدید | 322 پست
خانوما دکتر پاکروش برای باروری دکتر خوبیه خیلیا فقط با تست پی سی تی این دکتر حامله شدن

عزیزم من دقیقا مشکلم تست پی سی تی هستش.چجوری این مشکلو حل میکنه میدونی؟

💜فَاذْكُرُوا آلَاءَ اللَّهِ لَعَلَّكُمْ تُفْلِحُون💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا دقیق اطلاعی ندارم ولی باعث میشه تخمک و اسپرم بهم برسن

کاش یخرده دقیقتر بود اطلاعاتت.خیلی برام مهمه.چون دقیقا مشکل من ترشحات نامناسبه.توی تست پی سی تی گفتن بهم.کسیو با این مشکل میشناسی که نتیجه گرفته باشه ازش؟دارو چی میده؟کاش بدونی😕😕

💜فَاذْكُرُوا آلَاءَ اللَّهِ لَعَلَّكُمْ تُفْلِحُون💜
کاش یخرده دقیقتر بود اطلاعاتت.خیلی برام مهمه.چون دقیقا مشکل من ترشحات نامناسبه.توی تست پی سی تی گفتن ...

برو پیش پاکروش تهران ادرسشو تو سایتش زده فکر کنم دارو میده که جواب میگیری انشاءالله

2728
کاش یخرده دقیقتر بود اطلاعاتت.خیلی برام مهمه.چون دقیقا مشکل من ترشحات نامناسبه.توی تست پی سی تی گفتن ...

شرمنده راستش من در این زمینه اطلاعاتم کمه ولی شنیدم جواب داده به یه سری

دو سال هر دکتری رو بگین رفتم ،کفش آهنی پوشیده بودم از این دکتر به اون دکتر ،یکی از جلسه هایی که رفتم ...

ای جان چقد حس خوووبیه خیلی خوووشحال شدم ..میرفتی برگه آزمایشتو مینداختی رو میز دکتره 😂😂😂😂😂

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
من سه سال دارو و انواع عمل و فلان باردار نشدم. یه ماه دیگه ول کردم و گفتم بی خیال خدا داد داد ندادم ...

خدایا صد هزار مرتبه شکر مرسی از توضیحات قشنگی که دادی خدا حفظش کنه الهی 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
2740

سلام به همه مامانای آینده من ۶ماه اقدام بودم تو این ۶ماه و قبلش همه چکابارو انجام دادم مشکلی نداشتم آزمایش و سونو و پاپ اسمیر همسرمم آز داد فقط کمی کم تحرکی داشت ماه اول گذشت و نشد رفتم دکتر کلومیفن داد ماه دومم نشدباز رفتم دکتر همون کلومیفن و داد بازم نشد ماه بعدم لتروزول داد ونشد ماه بعد لتروزول و آمپول هاش سی جی بازم نشد رفتم یه دکتر دیگه فقط ژل رویال و پودر آرجویت دادو درکمال ناباوری باردارشدم چون بهم گفته بود ضخامت آندومترت کمه شاید این ماه هم نشی اما خدا خواست وشدم به نظرم داروهای خوبین چون عوارضی هم ندارن ایشالا قسمت شماها هم بشه.

سلام به همه مامانای آینده من ۶ماه اقدام بودم تو این ۶ماه و قبلش همه چکابارو انجام دادم مشکلی نداشتم ...

مبااارکت باااشه مامان دوست داشتنی ...

ممنونم از حضورت .

ان شاءالله بارداری راحتی داشته باشی و نی نی ات سااالم باشه الهی 

دوسال انتظار داشتم هیچ دکتری نرفتم چون پول نداشتم نمیخواستم کسی بفهمه حتی شوهرم نمیدونست درمونده شده بودم که دقیقا عید هرکی منو دید گفت بارداری گفتم نه پنج روز از موعدماه گذشت که بی بی چک زدم مثبت شد خداروشکر الانم 28روزه دخترم به دنیا اومده بدون مشکل

دوسال انتظار داشتم هیچ دکتری نرفتم چون پول نداشتم نمیخواستم کسی بفهمه حتی شوهرم نمیدونست درمونده شده ...

عجب صبری داشتی حتی به همسرتم نگفتی 

مهمتر اینکه خوب جواب هم گرفتی قدمش پر خیر و برکت ..خداجونم عاشقتم من 😊  

هفت سال باردار نشدم بعضی دکترا می گفتن هیچ مشکلی ندارین یکی ام گفت اسپرم شوهرت خیلی ضعیفه دیگه بی خیال شده بودم بعد هفت سال گفتم حتما حکمتی تو کاره و خدا منو لایق مادر شدن ندونسته در اوج بی خیالی فهمیدم باردارم هنوزم باوووووووزم نمیشه

تیکر تولد معجزه ی شیرین زندگی من که خدا بعد هفت سال بهم داده😍 اگه میشه با دلای پاکتون برا عاقبت بخیری پسرم صلوات بفرستین خیلی محتاج دعاییم❤
هفت سال باردار نشدم بعضی دکترا می گفتن هیچ مشکلی ندارین یکی ام گفت اسپرم شوهرت خیلی ضعیفه دیگه بی خی ...

7 سال 😊 خدایا شکر که جواااب گرفتی عزیزم ..مباارکت   باشه الهی برای همه منتظرا دعا کن

2706