2733
2739
عنوان

این چ زندگیه

| مشاهده متن کامل بحث + 660 بازدید | 82 پست
هدف ندارم ک بخوام بخاطرش برنامه ریزی کنم نمیدونم چیشد ک یهو تبدیل شدم ب یه آدم پر استرسو وسواسی می ...

منممصل توام.رشتمو دوست نداشتم جند سال از درسم گذشت ولی هی امروز فرداکردم برای زشته مورد علاقم.منم مثل توان استرس وسواس و...چندسالته

خدایااااا شکرت...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هدف ندارم ک بخوام بخاطرش برنامه ریزی کنم نمیدونم چیشد ک یهو تبدیل شدم ب یه آدم پر استرسو وسواسی می ...

همش توی ذهنت دنبال بهانه ای برای فرار کردن و هیچ کاری نکردن

زمان طلایی ساختن زندگیت همین روزا و ساعتایی هست که داری از بین میبری

اینکه میگن وقت طلاست،یه واقعیت هست که متاسفانه وقتی بهش می رسیم که بخش اعظمی از اون رو هدر دادیم

به آینده ات فکر کن..قراره همینجوری بگذره؟

یه زن عاطل و باطل و بی هدف میخوای باشی؟

یا خودت رو تو یه موقعیت خوب اجتماعی تصور میکنی؟

کدومش؟

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2728
2738

متاسفانه خانواده ها هیچ شور و انگیزه ای رو از بچگی تو دل بچه ها نمیکارن...هدفی که بچه ها بهش بچسبن و به خاطرش مبارزه کنن

دخترامون که شدن عروسک و فقط دنبال رخت سفید و بخت سفید

پسرها هم همه متصل به جیب پدر

آینده این کشور با اینهمه سیندرلا و شاهزاده واقعا ترسناکه

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
مدیریت بازرگانی ترم هفتم ی ترم دیگه دارم

واسه یه ترم انقد عز و جز میزنی؟؟؟؟

واقعا که ...

داری خودتو لوس میکنی دیگه

الان اولین کاری که میکنی گوشیو میزاری کنار و میری میشینی درستو میخونی 

این یه ترم هم تموم میکنی و مدرکتو میگیری 

بعد هر کاری دوس داری برو بکن

سرکار خواستی برو 

کار هنری خواستی یاد بگیر

خیلیم فک میکنی تفریح و مسافرت نداری شوهر کن و باهاش برو اینور و اونور خودتو بدبخت کن

من امیدوارم که به لطف خدا به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد😊
متاسفانه خانواده ها هیچ شور و انگیزه ای رو از بچگی تو دل بچه ها نمیکارن...هدفی که بچه ها بهش بچسبن و ...

ماکه دنبال رخت سفیدنبودیم تو سن کم.هحوز مجردیم و کسیم سمتمون نمیاد.

خدایااااا شکرت...

والا....

قدر الانتو که نمیدونی ...

با اینجا نشستن و عز و جز کردن هم به هیچ جا نمیرسی خیالت راحت...

الان از زندگیت استفاده کن حالشو ببر که فردا نشینی بگی آخیییی قدر مجردی رو ندونستم و اینجور ک*شعرا

ماکه دنبال رخت سفیدنبودیم تو سن کم.هحوز مجردیم و کسیم سمتمون نمیاد.

متولد 70 هستین شما؟

اگه جوابتون مثبته بدونین خیلی ناامیدین و این اصلا درست نیس

هرجیزی باید در زمان خاص خودش اتفاق بیفته

متاسفانه خانواده ها هیچ شور و انگیزه ای رو از بچگی تو دل بچه ها نمیکارن...هدفی که بچه ها بهش بچسبن و ...

من هی میگفتم پزشکیخداییم خیلی خرجم کردن اما من تنبل بازی کردم خیلیم تنبل بای کردن خیلییی

خدایااااا شکرت...
2706