2737
2734
عنوان

کسی جدیدا بیمارستان لاله زایمان کرده؟ بیاید لاله ای ها

| مشاهده متن کامل بحث + 564 بازدید | 51 پست
من آخرین ویزیتم میرم باز چونه میزنم    

انشالله هردومون بسلامتی و بدون درد بریم و برگردیم ب آغوش خانواده😊

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سلام عزیزم

دکتر ذوالقدر بهتون نامه زایمان داد؟

تاریخ سزارین من رو یه هفته قبل از تاریخ زایمان غربالگری داده

دیروز خانوم چگینی زنگید گفت باید حتما یه دوره کلاس زایمان طبیعی بری و برگه ش رو با خودت ببری بیمارستان🤔🙄 

ب شما هم اینو گفتن؟؟؟؟؟

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
سلام عزیزم دکتر ذوالقدر بهتون نامه زایمان داد؟ تاریخ سزارین من رو یه هفته قبل از تاریخ زایمان غربا ...

سلام عزیزم، آره به منم یه هفته قبل از تاریخ انومالی نامه داد، سیزده بهمن. به من همچین چیزی نگفته فعلا خانم چگنی. من شنبه ها نوبت دارم با دکتر، یک شنبه ها هم میفرسته ان اس تی بیمارستان لاله. 

خدایا شکرت بخاطر گل بهشتی که بهم دادی...
2731
سلام عزیزم دکتر ذوالقدر بهتون نامه زایمان داد؟ تاریخ سزارین من رو یه هفته قبل از تاریخ زایمان غربا ...

سلام عزیزم. خوبی؟ امروز دکتر بودم، دکتر گفت باید بری یه روز کلاس بارداری بیمارستان بهمن، نامه بگیری، بعد خودتو شوهرت امضا کنید که ما سزارین میخایم، تا بیمارستان سز کنه. خود دکترم ناراحت بود از این برنامه ها و بامبولا. گفت صبحا ساعت نه بیمارستان بهمن کلاسا برگزار میشه، یه جلسشو برو. زایمانمم دیگه دکتر یادداشت کرد نهم بهمن، بیمارستان لاله، ان شاءالله

سلام عزیزم. خوبی؟ امروز دکتر بودم، دکتر گفت باید بری یه روز کلاس بارداری بیمارستان بهمن، نامه بگیری، ...

سلام گلم. شما خوبی؟

چه قانون های مسخره ای دارن والا. من ب هرکی گفتم تعجب کرد که کسی که قراره سزارین بشه چرا باید کلاس های طبیعی رو شرکت کرده باشه😶 تازه من بریچ هم هستم. یعنی بخوام نخوام سزارین میشن.

مجبوریم بگیریم دیگه

اتفاقا زایمان منم نهم بیمارستان لاله بود، من دوباره با ایشون صحبت کردم قرار شد بندازم ششم. نی نی م درشته میترسم هی وزنش بره بالا

انشالله هردومون زایمان های راحتی داشته باشیم

سلام گلم. شما خوبی؟ چه قانون های مسخره ای دارن والا. من ب هرکی گفتم تعجب کرد که کسی که قراره سزارین ...

به سلامتی عزیزم. شما حالا رفتی کلاس رو؟

زایمان منو میخاست دهم بذاره، نگاه تقویمش کرد گفت یه زایمان هم نهم لاله دارم، خانم نمیدونم کی، گفت میخای تو رو هم نهم بذارم؟ گفتم هرچی زودتر بهتر  

به سلامتی عزیزم. شما حالا رفتی کلاس رو؟ زایمان منو میخاست دهم بذاره، نگاه تقویمش کرد گفت یه زایمان ...

نه هنوز. 

نکنه اسم من بوده. یادش رفته اسم منو‌ از نهم انتقال بده به ششم؟!😮

شما شماره خانوم ایزدی رو دارین؟ 

2738
نه هنوز.  نکنه اسم من بوده. یادش رفته اسم منو‌ از نهم انتقال بده به ششم؟!😮 شما شماره خانوم ا ...

نه ندارم! آره مطمئن شو چون دکتر گاهی یکم گیج میزنه  میگم اگر برای کلاس برنامه ای داشتی، یا رفتی به منم بگو

نه ندارم! آره مطمئن شو چون دکتر گاهی یکم گیج میزنه    میگم اگر برای کلاس برنامه ای داشتی، ...

قبلا یه شماره داشت که هر سوالی چیزی بود میزنگیدیم ازش میپرسیدیم

خیلی خوب بود. تازگی ها خاموشه ولی

باشه عزیزم

قبلا یه شماره داشت که هر سوالی چیزی بود میزنگیدیم ازش میپرسیدیم خیلی خوب بود. تازگی ها خاموشه ولی ...

نه من قبلا هم نداشتم

قبلا یه شماره داشت که هر سوالی چیزی بود میزنگیدیم ازش میپرسیدیم خیلی خوب بود. تازگی ها خاموشه ولی ...

سلام عزیزم، خوبی؟ به سلامتی زایمان کردی؟ اگر تونستی بیا از حالت و نی نی و بیمارستان و هزینش بگو.

من امروز دکتر بودم، دکتر گفت صبح یه زایمان داشتم اصرار داشته به بیهوشی، بعدش گفته همه چیو فهمیدم. فک کنم شما بودی    

سلام عزیزم، خوبی؟ به سلامتی زایمان کردی؟ اگر تونستی بیا از حالت و نی نی و بیمارستان و هزینش بگو. من ...

عزیزم تبریک میگم بهت انشاالله زایمان راحتی داشته باشی...میخاستم بدونم مشکل اندومتریوزت چطور حل شد

عزیزم تبریک میگم بهت انشاالله زایمان راحتی داشته باشی...میخاستم بدونم مشکل اندومتریوزت چطور حل شد

سلام عزیزم، ممنونم، من با دکتر آصف جاه لاپاراسکوپی کردم، خدا روشکر عود نکرد و دردام خوب شد، بعدشم آی وی اف کردم و بار دوم نتیجه گرفتم و مثبت شد

2706