2733
2739

سلام. هرچی تاپیک ها رو گشتم پیدا نکردم تاپیکی که جدید باشه. میخام قیمت و رسیدگی و ایناشو بدونم. اگر میدونید بگید دوستای گل

خدایا شکرت بخاطر گل بهشتی که بهم دادی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یه روز برو بیمارستان بخش زایمانشو از نزدیک ببین. من لاله نبودم عزیزم ولی دوستم بهمن بود خیلی راضی ب ...

سه سال پیش لاپاراسکوپی کردم لاله. از محیطش خوشم اومد. الان میخام بیشتر هزینشو بدونم چون خود بیمارستان یه چیز میگه، آخرش یه چیز دیگه درمیاد

خدایا شکرت بخاطر گل بهشتی که بهم دادی...
حسابداری که میگه شش تومن! ولی من مبالغ دیگه هم میشنوم. مرسی جودی جان که اومدی    

من گاندی بودم قبلش تلفنی پرسیدم همون مبلغو گرفت.کلیه هزینه ها تو همونه.

خواهش میکنم عزیزم😘

2738
من گاندی بودم قبلش تلفنی پرسیدم همون مبلغو گرفت.کلیه هزینه ها تو همونه. خواهش میکنم عزیزم😘

گاندی شنیدم خیلی خوب واقعا همین طوره؟؟  

اسم دکترتان هم میگید؟؟ 

او را نه تنها دوست داشتم                                                      بلکه همه ذرات تنم                                                                او را میخاست  
دکترم لاله و بهمن میره. میخام انتخاب کنم. هزینشم مهمه برام بدونم

اسم دکترتان میشه بگید؟  

او را نه تنها دوست داشتم                                                      بلکه همه ذرات تنم                                                                او را میخاست  
آره خیلی خوب بود واقعا راضی بودم.دکترم اونجا نیست فقط اومد عملم کرد

یعنی دکترتان هر جا بخواید بیاد عمل کنه

2706