2737
2734

کجا باید برم؟محضر؟پلیس به اضافه ده؟بیمه یا کجا؟ شاغلم نمیتونم همینجوری مرخصی بگیرم شرایطم خیلی سخت و خاصه

لطفا درخواست دوستی ندید

نم😊

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تو قسمت کلینیک وکیل هست

اونجا بپرس تا دقیقتر راهنماییت کنن

یکی دو تا کاربر هم وکیل بودن ولی نمیدونم هنوز هم تو سایت هستن یا نه

زندگیم نیاز به یه معجزه داره. یه(صلوات)برام از ته دل بفرست اگه امکان داره.ممنون.
تو قسمت کلینیک وکیل هست اونجا بپرس تا دقیقتر راهنماییت کنن یکی دو تا کاربر هم وکیل بودن ولی نمیدون ...

باشه مرسی عزیزم لطف کردی

لطفا درخواست دوستی ندید
برا سلامتی مادرم دعا کنید💔

شیوای عزیزم در چه حالی؟ من از پارسال همیشه خاموش میخوندمت البته چندبارم باهات حرف زدم همش میام تاپیکاتو نگا میکنم اما خبر جدیدی نیس نمیدونم ازدواج کردی یانه خبری ندادی گلم. رابطت باشوهرت خوبه؟ درخواست دوستیمو قبول کن گلم اگه دوس نداری اینجا بگی تو پیام برام از وضعیتت بگو همش تو فکرتم😙

😍روزتان سرشار از افکار زیبا😍
شیوای عزیزم در چه حالی؟ من از پارسال همیشه خاموش میخوندمت البته چندبارم باهات حرف زدم همش میام تاپیک ...

سلام عزیزم سال نوت مبارک مدتی بود نمیتونستم بیام سایت. هنوز عقدم نه رابطمونم اصلا خوب نیست. الانم که مادرمم سرطان داره با تمام وجود خالی شدم اصلا درک نداره نمیفهمه الان دو برابر باید محبت کنه هیچ محبتی نمیکنه اصلا براش ارزشی ندارم

لطفا درخواست دوستی ندید
2738
سلام عزیزم سال نوت مبارک مدتی بود نمیتونستم بیام سایت. هنوز عقدم نه رابطمونم اصلا خوب نیست. الانم که ...

عیدت مبارک عزیزم.خیلی خوشحال شدم پیامتو دیدم .انشاالله حال مامانتم خوب میشه نگران نباش. کاش زودتر عروسی کنین شاید بیشتر مشکلاتتون وقتی برید خونه خودتون حل بشه و کمتر اذیت بشی.

عیدت مبارک عزیزم.خیلی خوشحال شدم پیامتو دیدم .انشاالله حال مامانتم خوب میشه نگران نباش. کاش زودتر عر ...

اگهشانس منه میریم سر زندگی بدتر هم میشیم😁😁😁 نمیدونم من اصلا برام مهم نیس دیگه فکر بهش نمیکنم وقتی نمیتونم کاری کنم

لطفا درخواست دوستی ندید
سرطانش در چه مرحله ایه؟ شاید خوش خیم باشه بد به دلت راه نده گلم خدابزرگه توکل بر خدا

عمل کردن درش اوردن توده رو الان داره شیمی درمانی میشه

لطفا درخواست دوستی ندید
این شوهرتم رو اعصابه ها😆. پس کی میخواد باهات خوب باشه که ازش راضی باشی و خوشبختی رو حس کنی

من خیلی براش مهم نیستم ظاهرش هم خوب باشیم باهم باطنا نیستیم مثلا انقد ناراحتم پارسال عقد بود هیچی امسال پول هم داشت به مادر و خواهر و برادر زادش عیدی داد منو مامانمو انگار نه انگار خیلی دلم شکست خرید هم که اصلا نمیکنه برام تازه بیکار هم شدم خانوادش فهمیدن مامانش گفت ای بابا اینجوری که خرجت میفته گردن بچه من زودتر کار پیدا کن البته خودش گفت مامان دخالت نکن اصلا من دلم نمیخواد کار کنه ولی خب حمایتش در همین حده از من، عشقی توش نمیبینم

لطفا درخواست دوستی ندید

بهش میگفتی بهم پول بده وظیفته زن عقدیتو ساپورت کنی . چقد مامانش پررو تشریف داره بگو وظیفم نیس کار کنم دوس داشتم میرم سر کار دوس نداشتم میشینم تو خونه. والا با این توصیفات امیدی به آینده زندگیت ندارم اما خب تو خیلی وابسته ای و اگه خدایی نکرده جدایی هم در کار باشه از طرف اونه ومهریه هم که نداری و...  . چی بگم انشاالله که خدا هواتو داره وحال دلتو خوب میکنه. بازم منتظر خبرای خوبت و خبر عروسیت هستم  گلم😘

2706