2752
2734
عنوان

خانما کی نامه نوشتن به فرشته روقشنگ بلده

| مشاهده متن کامل بحث + 327 بازدید | 27 پست
روش جالبيه بگو ببينم پسرت چند سالشه؟  از مساور كمك گرفتي؟؟؟

دوسال وسه ماهشه داداش کوچیکش ده ماهشه .امزوز تلفن وکنترل تلویزیون که گرونم بودشکوند موندم به شوهرم چی بگم خودمم انقدزدمش دلم براش کبابه خدامنولعنت کنه ولی کاراش مثل روانیا میکنه ادمودیشبم گفتم یه سربرم خونه مامانم بع همه چی کارداشت تلویزون زدن به دیوارازدست این بازمیرفت بالا میزد بهش میگرفتیس میرفت رواپن هرچی بودمینداخت اخرم سرخ کن مامانموانداخت پایش خورد شدمنم بازنتونستم خودنوکنترل کنم زدمش سرمامان وبابامم جیغ دادکردم که دیگه نمیارمش اینجا اخه بابام هی گفت وای این چه بچه ایی وای ...خلاصه عاجزشدم میادومیره چندتامیزنه توسردادشش

من شبیه کسی در دنیا نیستم پس زندگیم نمیتواند شبیه دیگری باشد پس میخواهم خودم باشم فقط همین
[QUOTE=77869793]اول مینویسی به نام خدا بعد مثلا مینویسی به فرشته ی مثلا نگهبان یا عشق ....... تو نقط ...

وقتی جمع شدن بندازشون توآب روان .پانزده روز هرروزیه باربنویس یا بیستو یک روز بیست و یکبار.یعنی یا15 تابنویس یا 21 تا

چه شب هامنوآسمان تادم صبح سرودیم نم نم: تورادوست دارم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اول مینویسی به نام خدا بعد مثلا مینویسی به فرشته ی مثلا نگهبان یا عشق ....... تو نقطه چین اسم و نام ...

باید نامه را بزاریم زیر بالیشتمون؟

میشه برای سلامتی و عاقبت به خیری و طول عمر مامان و بابا و خانوادم یک صلوات بفرستین.ممنونم.
روش جالبيه بگو ببينم پسرت چند سالشه؟  از مساور كمك گرفتي؟؟؟

چرا نتیجه تگرفتی چندبارنوشتی؟

من شبیه کسی در دنیا نیستم پس زندگیم نمیتواند شبیه دیگری باشد پس میخواهم خودم باشم فقط همین
وقتی جمع شدن بندازشون توآب روان .پانزده روز هرروزیه باربنویس یا بیستو یک روز بیست و یکبار.یعنی یا15 ...

مرسی گلم☺

میشه برای سلامتی و عاقبت به خیری و طول عمر مامان و بابا و خانوادم یک صلوات بفرستین.ممنونم.
عزیزم بچه های پشت هم میبینی تا سالیان سال سازش ندارن...منو داداشم ی سال تفاوت داریم تا زمانی ک مجرد ...

ای وای یعنی روزگارمدهمیشه سیاهه

عزيزم نميخوامً نظر الكي بدم ولي بايد ببيني منشا اين رفتارهاي فرزندت چيه

يا بيش فعاله يا نقص توجه داره

كتك زدن و نامه نگاري كه نشد راه حل

برو پيش مشاور و دكتر روانشناس متخصص كودك ببرش تحت درمان و حوصله بخرج بده 

خدايا ممنون كه هميشه حواست بهم هست
عزيزم نميخوامً نظر الكي بدم ولي بايد ببيني منشا اين رفتارهاي فرزندت چيه يا بيش فعاله يا نقص توجه دا ...

دکترخوب سراغ دارید

منم خودم دوتا پشت سر هم دارم ميارم تازه اين بچم ك بدنيا بياد دخترم ميشه يك سال و پنج ماهش

پسرای منم یکسال وچهارماه فاصلشونه