2752
2734

سلام من این ماهم باردارنشدم مبخواستم برم یه دکتر معروف ولی تصمیم پاشتم قبلش یکی دوماه داروی تبریزیان مصرف کنم ببینم واقعا نتیجه میده کسی تجربه ای داره؟

منم و عاشقی و این صنم و باقی عمر

تبریزیان یکی دوماهه نتیجه نمیده باید یکسال هرچی گفتن بخوری و انجام بدی طب اسلامی خوبه بشرطی که حوصله داشته باشی داری برو

امام جواد(ع):هرکه به غیر خدا رو کند،خداوند او را به همان واگذارد(بحارالانوار ج ۷۵ ص۳۶۳)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تبریزیان یکی دوماهه نتیجه نمیده باید یکسال هرچی گفتن بخوری و انجام بدی طب اسلامی خوبه بشرطی که حوصله ...

نه بابا؟ ن من فکرکردم دوسه ماهس گفتم قبل از دکتر امتحانش کنم

منم و عاشقی و این صنم و باقی عمر
2731
اتفاقا من بد شنیدم امضامو بخون

ترمه جون اخه من طب اسلامی رفتم اکثر اینایی که تو امضاته به من گفتن نظر اوناهم همینه دیگه...اما تبریزیانو نمیدونم😁

امام جواد(ع):هرکه به غیر خدا رو کند،خداوند او را به همان واگذارد(بحارالانوار ج ۷۵ ص۳۶۳)
ترمه جون اخه من طب اسلامی رفتم اکثر اینایی که تو امضاته به من گفتن نظر اوناهم همینه دیگه...اما تبریز ...

آره چون چیزی ندارند اصل طب سنتی طب اسلامی از خودشون درآوردن ولی تو طب سنتی انگشت کسی قطع شه رشد نمیکنه ولی تو طب اسلامی رشد میکنه!😐

🤍
این پودری ک گفتید چیه؟ ازکجاتهیه کنم؟

عزیزم توی تاپیکای قبلیم نگاه کن نوشتم راه حل برای بارداری.کاملللل نوشتم راجع بهش‌.از داروخونه عزیزم

میشه برام صلوات بفرستین تا باردار باشم...😢😢خیلی وقته منتظرم خدایا....