2737
2734

با اینکه ماه چهارم تموم شده اما هنوزم بوی خونم ازارم میده،با اینکه خونه خوبی دارم ( البته مستاجریم)دیگه خونمو دوس ندارم و این باعث افسردگیم شده،حتی بوی شوینده بدم میاد هنوز کیا مث من بودن یا هستن؟ کی خوب شدین؟ 

برای سلامتی بیماران روح و روان صلوات بفرست اگر دوست داری عزیز دل💓

عزیزم چند هفته ای؟قکر نکنم چهارماه تموم شده باشه

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من تا روز زایمانم ویار داشتم به برتج و بوی چوب کمد دیواریامون و به بودی پسر اوام ویار داشتم خیلی سخت ...

وااای چقد بد، بچتون دختر شد یا پسر؟ ایا ربطی ب جنسیت داره بنظرتون؟

2728
بچت پسرع عین خودمنی توتااخرماه پنج ک اول شش باشه داری ویارتوتازه خوب ک نمیشی فقط کم میشه 

من بچه اولمه و خیلی این حالم افسردم کرده، خیلی بده ادم از خونش بدش میاد، ینی شما میگی یه ماه دیگه بهتر میشم؟

2738
من بچه اولمه و خیلی این حالم افسردم کرده، خیلی بده ادم از خونش بدش میاد، ینی شما میگی یه ماه دیگه به ...

اره خیالت راحت راحت ازاول ماه شش منتظرخوب شدنت باش من کل پنج ماهوخونه پدرم بودم گریه میکردم میرفتم خونم شوهرم میگفت مگه زندان میبرمت انقدگریه میکردم ک برم میگردوندمیگفتم من میمیرم ازشوینده ک نگم برات متنفررررربودم هیچکسم جرات نداشت استفاده بکنه 

من بچه اولمه و خیلی این حالم افسردم کرده، خیلی بده ادم از خونش بدش میاد، ینی شما میگی یه ماه دیگه به ...

من از شوهرمم فراری بودم موقع خواب باید پشتشو میکرد قیافشو نبینم حالا مایع ظرفشویی ها و خونه و پیاز داغ همسایه و... بماند تا آخرم بود بعد زایمانمم بود گفتن هورمون بارداریت نیومده پایین هنوز.. پدرم درومد سر دخترم اصلا اینجوری نبودم خیلی کمتر بود و برعکس عاشق شوهرم بودم😂😂😂

آرامش و سلامتی و دیگر هیچ...
من از شوهرمم فراری بودم موقع خواب باید پشتشو میکرد قیافشو نبینم حالا مایع ظرفشویی ها و خونه و پیاز د ...

اره منم معمولا پشتمو میکنم بهش میخابم، برا اینکه ناراحت نشه به زور بعضی وقتا دستمو میندازم دور گردنش، یا اون که محکم میچسبه ب من اصلا خوشم نمیاد همچینم سفت میگیره منو ،میگم خفم کردی شل کن دستتو خخخ،ولی نمیدونه طفلی که چقد عذابم با این کارش.فکرمیکردم از شوهرم زده شدم خدانکرده.خب خداروشکر پس انگار طبیعیه این حالتا