2752
2734
من ۳ ماه یا ۵ ماه خیلی برام سخته خیلی 

پلی کیستیک نیستی؟ سونو دادی

💞فان مع العسر یسری💞             صبورانه در انتظار زمان بمان! هرچیزدر زمان خودش رخ می دهد باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمیدهند .۱۴۰۱/۰۵/۱۸ درست زمانیکه انتظارشو نداری معجزه اتفاق میفته.خوش اومدی معجزه زندگیم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا اول خر پیدا کن بعد برو دنبال پالونش بگرد!!!

ببخشید ضرب المثل های قدیم همشون همین طورین!!!

آدم کنار میاد، کنار میاد، کنار میاد، بعد دیگه نمی تونه کنار بیاد از همون کنار میره ...
2731
عزیزم دیر به دیر پریود میشه مشکل داری دیگه 🙂 پلی کیستیکی؟

اگه پلی کیستیکم باشی باز بچه دار میشی با دازو اینا. ممکنه طول بکشه . فکرتو مشفول نکن. هر چی خدا بخواد . ادم هست سالمه بازم چند سال طول میکشه تا حامله شه. 

من ۳ ماه یا ۵ ماه خیلی برام سخته خیلی 

چراسخت عزیزم؟مگه دردی چیزی داری؟خب فوقش دیرتر میشی دیگ ک اونم خانما میگن بعد ازدواج درست میشه دکترم ک گفته مشکلی نیس.

از بس استرس ایندمو دارم که نگو خواهرم گفت تو ازدواج کنی بچه دار نمیشی یه عالم گریه کردم 

عزیزم اگه خدا بخواد بچه بده ب آدم میده. نعوذبالله مگه خواهرت خداست ک از الان داره بهت میگه بچه دار میشی یا نه.... والله همون دکتراشم با این قاطعیت ب مریضاشون نمیگن بچه دار نمیشی... 

💞فان مع العسر یسری💞             صبورانه در انتظار زمان بمان! هرچیزدر زمان خودش رخ می دهد باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمیدهند .۱۴۰۱/۰۵/۱۸ درست زمانیکه انتظارشو نداری معجزه اتفاق میفته.خوش اومدی معجزه زندگیم
نه نیستم 

خب خداروشکر مشکل نداری. خب اگه میدونی با ورزش مشکلت حله ورزش کن 

2706