2737
2739
عنوان

لیدی های مزدوج میشه بیااید منو از تاریکیهای ظلمت برهانید🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 541 بازدید | 46 پست
میدونم طبیعی خوبه من نامزدمم میگه دوس ندارم قرص بخوری ولی اخه واسه یکی دوماه اول ازدواج میخوام هم من ...

اما در کل اینو بدون

تمام روشهای جلوگیری تو دنیا۱۰۰%نیست وهمشون ۱%احتمال خطا دارن

نمونش دوست خودم با آیو دی باردارشد

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قرص نخور روشهای دیگه رو استفاده کن قرص بعدا برات مشکلزا میشه واسه بارداریت

اخه نمیخوام ک مدام قرص بخورم واسه یکی دوماه فقط

به بعضیام باید گفت : خودمون عَن‌یم 💩، واسه کیا اینا چُس میکنن خودشونو؟!😏🤔😄      
میدونم طبیعی خوبه من نامزدمم میگه دوس ندارم قرص بخوری ولی اخه واسه یکی دوماه اول ازدواج میخوام هم من ...

اگه استرس داری بخور ولش کن حالا تازه عروس میخای بشی هی با استرس و فکرو خیال لااقل خاطره خوشش بمونه خخخخخ بخور ماااادر. 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2731
من ک ده روز مانده ب موعدم تناول کردم و بسی موثر بود حال ک دوستان میفرمااااااایند همان کند😁

من پبشترها تناول کردم، طبیب فرموده بود نخستین روز. الا ایوحال صلاح مملکت خویش خسروان دانند 😂

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
بنظرم کلا نخور نهایتا بعدش یه قرص میخوری

اورژانسی ک بیشتر بهم میریزه هورمونارو

اما در کل اینو بدون تمام روشهای جلوگیری تو دنیا۱۰۰%نیست وهمشون ۱%احتمال خطا دارن نمونش دوست خودم ب ...

عاره دیگه ولی کلا میخوام واسه اول ازدواجم راحت باشیم هر دو 

2740
اگه استرس داری بخور ولش کن حالا تازه عروس میخای بشی هی با استرس و فکرو خیال لااقل خاطره خوشش بمونه خ ...

وای باشع مادرررر 

ی سوال واسه امضات یکم توضیح میدی؟🤗من زبان میدوستم

من پبشترها تناول کردم، طبیب فرموده بود نخستین روز. الا ایوحال صلاح مملکت خویش خسروان دانند 😂

آری آری هرچه طبیب گوید همان راست😂

اون یه باره

بابا تازه عروس دومادن نمتونن کنترل کنن. خخخخ روزی 5 یا 6 بار باید اورزانسی بخوره. اونتوقت 😄😄😄😄😄 وایییی یاد خودمون افتادم🙈🙈🙈😋 البته شوخی کردم اورزانسب یبار اگه شک کردی میخوری همون روز

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
اون یه باره

خو شاید تو ی ماه مثلا دوبار بند اب رفت انوخت تکلیف چیه🙄🤣🤣🤣

بابا تازه عروس دومادن نمتونن کنترل کنن. خخخخ روزی 5 یا 6 بار باید اورزانسی بخوره. اونتوقت 😄😄😄😄😄 ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣عااااااره والو

ولی اورژانسی میگن تو یک سال بیشتر از دو بار بخوری همه‌ش ضرره

عزیزم  ت ل گ رام یه کانال دارم از جلسه اول مکالمه رو اموزش دادمکالان رسیده جلسه  سیزده دوس داشتی عضو شو ببین روش تدریسمو

عزیزم  ت ل گ رام یه کانال دارم از جلسه اول مکالمه رو اموزش دادمکالان رسیده جلسه  سیزده دوس ...

متاسفانه تلگراام ندارم 

ولی لینکتون رو بزار برام اگر یه زمانی نصبیدم حتما عضو کانالتون میشم

2706