2733
2734
عنوان

خانمایی که موهاشون فره لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 286 بازدید | 50 پست
من ک رفتم کراتینه کردم و رااااحت...الانم بعد از دو سال دیگه موهام فر نشد اصلا😊😍 حتی واسه بعضی از ...

لخت لخت شدی یا حالت دار؟ وز نشده؟

من دلم نمیاد صاف کنم کلا 😒

من چه گویم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لخت لخت شدی یا حالت دار؟ وز نشده؟ من دلم نمیاد صاف کنم کلا 😒

تا یک سال کامل لخته شلاقی بود 

ولی الان ی کوچولو حالت داره ...حالتش خیلی خوبه با ی شونه انقد خوشگل میشه ک دیگه واسه مهمونیای ساده اصلا کاریش نمیکنم🙂

من این مرگ و ی روز زنده زنده دفن میکنم😎🙂
2728
ساده بایک گیره خوشکل ببندفقط جلو موهاتو خیلی قشنگ میشه بعد کوتاهم نکن موی فر کوتاهش قشنگ نمیشه

مرسی عزیزم، اره بهترین کار اینه واسه من که صورتم ظریفه 

چون لختم که میکنم صورتم لاغرتر میشه ملت گیر میدن لاغر شدی!!

من چه گویم 
2740
مرسی عزیزم، اره بهترین کار اینه واسه من که صورتم ظریفه  چون لختم که میکنم صورتم لاغرتر میشه مل ...

پس چه بهتر موهاتو کج کن باگیره نگین دار یک طرفشو گیره بزن تو نت بزن مدلای قشنگی میاره 

بچه ها من موهای دخترم فره ۵ سالشه..باید چی به موهاش بزنم که خوب وایسه و موخوره نشه؟؟چند وقت پیش پایین موهاش موخوره شده بود کوتاه کردم پایینشو..دلم میخواد یه چیزی به موهاش بزنم که فرهاش خوشکل وایسه و تو هم گره نخوره..

@charlotteohara   @morvarid1990  

بچه ها من موهای دخترم فره ۵ سالشه..باید چی به موهاش بزنم که خوب وایسه و موخوره نشه؟؟چند وقت پیش پایی ...

باز کننده گره مو فیروز بزنین به موهاش بعد حمام و بعد شونه کنید

شونه دنده درشت بخرین واسش، به هیچ وجه هم برس نزنید موهاشو، برس هم باعث میشه موخوره بشه هم وز

کرم مو وروغن آرگان هم که فرشو خوب و خوش حالت میکنه ولی فکر نکنم بشه واسه بچه پنج ساله استفاده کرد

همون بازکننده گره مو جانسون و فیروز دارن عاالیه واسش

من چه گویم 
باز کننده گره مو فیروز بزنین به موهاش بعد حمام و بعد شونه کنید شونه دنده درشت بخرین واسش، به هیچ وج ...

باز کننده گره مو براش استفاده میکردم بعد از یه مدت دیگه جواب نداد اصلا گره موهاشو خوب باز نمیکرد..اتفاقا یه مدته بهش روغن آرگان و پاییناشم کرچک میزنم برا موخوره..همشم موهاشو میبافم که گره نخوره آخه خیلی دردش میگیره..فکر کن اشتباهم اینه که براش برس میزنم باید حتما برم شانه های دنده درشت بگیرم..

عزیزم شما کرم مو چی میزنی که خوب باشه؟؟

من کرم مو پنتن میزنم اسمش هست: 

Oil replacement

یه کرم مو با روغن آرگان هم دارم خوبه

یه کرم مو دیگه هم هست به اسم Glynt، واسه قبل صاف کردن مو جلوگیری میکنه از وزی

از این سه تا راضی ام

من چه گویم 
باز کننده گره مو براش استفاده میکردم بعد از یه مدت دیگه جواب نداد اصلا گره موهاشو خوب باز نمیکرد..ات ...

آره دقیقا برس به خصوص روی موی خشک اشتباهه محضه

فقط شونه دنده درشت وقتی مو نم داره

روغن آرگان   coloray خیلی سبک و خوبه، بعد از حمام که موهاش نم داره بزنین بهش

من چه گویم 
2706