2737
2734
خخخخخخخ منم به این نتیجه رسیدم خدایش منوچی فرض کرده 

😂😂😂شاید ب اونم یکی گفته .معلوم نیس همه مونو چی فرض کردن😂😂😂

اگر تو بچه بودی،به این ادم بزرگی ک الان هستی میبالیدی؟!(:

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا میخندین؟ بعیدم نیست چون عفونت ممکنه محیط رحم رو قلیایی کنه و درصورت قلیایی بودن رحم بچه پسر میشه ...

اتفاقا اونایی که عفونت دارند بچه هاشون اکثرا پسر میشند 

.این خواهرشوهرش گفته بچه خوشگل میشه. جنشیت رو نگفته

برای سلامتی دوقلوهام دعا کنید
چرا میخندین؟ بعیدم نیست چون عفونت ممکنه محیط رحم رو قلیایی کنه و درصورت قلیایی بودن رحم بچه پسر میشه ...

منم موقع بارداریم عفونت داشتم بچمم پسر شد

ینی واقعا ربط داره؟!

2728

حالا اون قسمت اولش هیچی .خوشگل شدن چ ربطی به عفونت داره😯

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
خخخخخخخ  این قسمت  خواهرشوهر عفونتی و پسر دوست و کسخل و مریض روانیه عنتر  ایکبیری و ن ...

اخ اخ حرف دل منوگفتی خواهراینقدی ازش بیزارم که حاظرم سال به سال نبینمش امانمیشه

2738
حالا خوشگلیشو دیگه خواسته بازارگرمی کنه 

خودش داشته😁میخاسته بگه بچم خوشگل میشه

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
والله به خداخودم نمیدونم شایدتوهم داشت امشب دری وری میگفت

از عفونت زیاد تب کرده بوده هزیون میگفته😎😂