2737
2739

سلام دوستان شوهرم مشکل مورفولوژی اسپرم داره کسی هست که شوهرش این مشکل را داشته ودرمان شده باشه وباردار شده 

سلام دوستان عزیز اگه کسی همچین موردی داشته وتجربه ای داره لطفآ بیادوبگه من بعدآ میام میخونم..

من داشت شوهرم  ببرش پیش دکتر پیمان صالحی همون ماهی که رفتم باردار شدم بعد ۳ سال خییلی خوبه مورفولوژیش ۲ درصد بود البته تعداد هم مهمه تو مورفولوژی

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من داشت شوهرم  ببرش پیش دکتر پیمان صالحی همون ماهی که رفتم باردار شدم بعد ۳ سال خییلی خوبه مورف ...

عزیزم شما مورفو شوهرتون چند بودو بعدازمصرف دارو چند شد؟دکتر چه داروهایی برای شوهرتون تجویز کرد؟تعداد وتحرک اسپرم چند بود؟راستی شوهرشما عمل واریکوسل هم انجام‌داده بود؟واینکه گفتی تعداد تو مورفو مهمه منظورت چیه؟؟لطفآ عزیزم یکم بیشتر توضیح بده 

2742

خیلی خوشحال میشم وقتی میبینم موردهایی مثل شوهر من نتیجه گرفتن خیلی امیدوار میشم..راستی مونا جون شما در طول این ۳سال درمان هم میکردین یا فقط همون یکبار رفتین پیش دکتر پیمان صالحی؟

عزیزم شما مورفو شوهرتون چند بودو بعدازمصرف دارو چند شد؟دکتر چه داروهایی برای شوهرتون تجویز کرد؟تعداد ...

مورفو ۲ درصد بود بعد مصرف دارو من باردار شدم دیگه ازمایش نداد داروهاش مکمل بود که اسمشو یادم نیست فقط نیدونم داروخانه ی پایین مطبش فقط داشت و خارجی بود عمل واریکوسل خود دکتر معاینه کرد گفت نیازی نیست قبل اون پیش دکتر همایون عباسی میرفتیم ولی نتیجه نکرفتیم دیگه دفعه اخر پیشنهاد ای یو ای داد که با اونم نتیجه نگرفتیم هر چی تعداد بیشتر باشع نقش مورفولوژی کمتر میشه تعداد شوهر من ۲۰ ملیون تا ۶۰ نلیون متغیر بود هر چی ازمایش دارین ببرین این دکتر به ما گفت به امید خدا طبیعی باردار میشید 

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
مورفو ۲ درصد بود بعد مصرف دارو من باردار شدم دیگه ازمایش نداد داروهاش مکمل بود که اسمشو یادم نیست فق ...

چه مدت پیش دکتر عباسی رفتین؟؟دکتر شوهر منم دکتر عباسی حدود ۹ماه میشه داره میره پیشش

2740
مونا جون‌ اسم دارو یادت نیس میتونی اسمشو پیدا کنی؟

چرا یه سر نمیبریش پیش پیمان صالحی اون خودش میدونه با توجه به وضعیت شوهرت چی مناسبشه شاید داروهای شوهر من با شوهر شما متفاوت باشه اخه داروهاشم گرون میشه نمیشه که بی تجویز بری بگیری ما ۴ بار رفتیم پیش عباسی 

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
چرا یه سر نمیبریش پیش پیمان صالحی اون خودش میدونه با توجه به وضعیت شوهرت چی مناسبشه شاید داروهای شوه ...

باشه عزیزم ممنون.آدرس دکترصالحی را برام بفرست.هرموقع خواستیم بریم پیشش باید آزمایشهای قبلی وکلآ هرچیزی ازقبل داره ببریم؟راستی موناجون شما به غیراز داروهای دکتر درکنارش ازداروگیاهی وطب سنتی هم استفاده میکردین؟

شوهرمنم از اذر تا اردیبهشت رفت پیش دکتر صالحی دارو داد مورفوش از ۲درصد شد ۱درصد داغون شد دیگه اردیبهشت یکی دکتر عباسی بهمون معرفی کرد داروهاشو مصرف کرد وخداروشکر من الان باردارم مورفو هم از ۱درصد رسید به ۴درصد تعدادشم ۷۷ تا بود شد ۲۴۸میلیون

خدایا شکرتتتتت بعد از ۱۷ماه تلاش وانتظار دل من وهمسرمو شاد کردی خدایا خودت بهمون دادی خودت حافظش باش همش نگرانشم....

البته غیر دارو بهش معجون ,کاسنی.ارده عسل,عسل وسیاه دانه.اب انار ,خرنوب ایناهم میدادم

خدایا شکرتتتتت بعد از ۱۷ماه تلاش وانتظار دل من وهمسرمو شاد کردی خدایا خودت بهمون دادی خودت حافظش باش همش نگرانشم....
2706