2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم پسر دوستداشتم خدا بهم یه پسر داد ،،بازم بنظرم به دوستداشتن نیس مهم اینه که خدا چی صلاح میدونه وا ...

مهم سالم بودنشه پسرو دختر فرق ندارن که

منو شوهرم پسر دوس داریم ولی به دل جفتمون افتاده بچه اولمون دختره

هرچی باشه خداروشکر میکنم خیلی وقته منتظرم خدا لیاقت مادری بهم بده جنسیتش دیگه برام فرق نداره

واسه نی نی دار شدنم صلوات میفرستید؟ حالم بده دلم خیلی نی نی میخواد😔داره میشه یک سال
منم دلم میخواد پسرباشهههه ۱۲هفته وسه روزم

قبل ازحموم دورشکمت ببین چندسانته ووقتی ازحموم اومدی بیرون دوباره ببین اگه اضاف شده بود پسره اگه فرقی نکرده بود دختره ،،به شرط اینکه نفخ نداشته باشی ازمن درست دراومد

😍من میتونم یه زن موفق باشم 😍
2740
فعلا پس زوده ب ویار و علائمت من از 8 هفته تا 12 هفته تهوع داشتم و همش چیزای تزشو شور میخوردم مخصوصا ...

اره ولی ازالان من اینجورشدم فقط شوردوس دارم ازشیرین بدم میاد سردخترم ترش وشیرین دوس دارم بهم بگن بچت پسره امااگه دختربودبازم عاشقشم دوتادختریکی هوای دیگه روتومدرسه داره

مهم سالم بودنشه پسرو دختر فرق ندارن که منو شوهرم پسر دوس داریم ولی به دل جفتمون افتاده بچه اولمون د ...

انشالله بزودی یه نی نی خوشکل میاد تو دلت 😊💛

😍من میتونم یه زن موفق باشم 😍
قبل ازحموم دورشکمت ببین چندسانته ووقتی ازحموم اومدی بیرون دوباره ببین اگه اضاف شده بود پسره اگه فرقی ...

خیلییییییئ نذر کردم تاخدابهم یه نی نی سالمممم بده وهمش هم میگفتم خدایه پسرسالم وصالح بهم بده

2706