2737
2739

فردا سونو انومالی دارم و ۱۸هفته و دو روز هستم

مثانم باید پر باشه؟

با تجربه ها چه سوالایی از دکتر کنم ک بعدش ک از سونوگرافی اومدم نگم ای وای کاش اینو پرسیده بودم

بچه جون تو مرا جان و جهانی😍😍😍😙😙😙😙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم شنبه وقت آنومالی دارم اصلا نمیدونم چی هست استرسم دارم خیلی 

گیرم که در دادگاه خلق جهان معتبر شدی ، در دادگاه حق و حقیقت چه میکنی؟ ، گیرم که خلق را به فریبت فریفتی ، با دست انتقام طبیعت چه میکنی؟؟؟؟.........
2731

نه مثانت نبایدپرباشه.من چندساعت خودمونگه داشتم به زور.بعددکترگفت خانوم چرامثانت پره😬بروخالیش کن

❤️فلانی پسرزاس...اولین فرزندش پسراست...پسر پسر قند عسل,پسر پسر قند و نباتفلانی زايمان کرد...شکم اولش است؟دختر؟...وای دختر؟...و هیچ کس ندانست دختری که ديگران برای ورودش به اين دنيا از واژه ی (وای)استفاده کردند، اکنون سوگلی پدرش هست و عسل مادرش...دختر غم خوار مادراست،اولين خمیدگی کمر پدر به چشم دخترش می آید...دختر چین و چروک های اطراف چشم مادر را از بر کرده،مادر امروز يک چين، بر گوشه ی چشمان معصومت اضافه شده است...ترس از جدایی از پدر,دوری از مادر وجود يک دختر را هزاران بار ميلرزاند...دختر بودن کار دشواريست، اينک درک ميکنی، چرا اولين بار برای وجود پر مهرت (وای)گفتند؟...چون همه ميدانستند که ای (وای)تحمل اين همه غصه برای تو کمی بزرگ است...دختر بودن کار سختیست❤.  زندگیم ( همسرم+نی نی تودلم👪)
نه مثانت نبایدپرباشه.من چندساعت خودمونگه داشتم به زور.بعددکترگفت خانوم چرامثانت پره😬بروخالیش کن

😂😂😂چه زمان سختیو گذروندی

اونم تو حاملگی ک همینجوری کلیه خود به خود زیاد کار میکنه

2740
ن احتیاجی ب مثانه پر نداره طول سرویکس بپرسید موقعیت جفت  وزن جنین و سلامت جنین از لحاظ ژنتیکی

وای وای وای خوب شد گفتی

یادم افتاد دفعه پیش خکدش گفته بود بعدا اومدی سونو قبلیتم بیار ک ببینم جفتت بالا رفته یا نه

😙😙😙😙

یکی سوالام اینه بند ناف از کی خطرناک میشه و ممکنه دور گردن بچه بپیچه از چه هفته ای خیلی بلند میش ...

با تجربه ها نمیان متاسفانه 

منم هفته. یگه آنومالی دارم

ولی جواب سوال بند نافتو میدونم، جفت سه گرید داره تو غربالگری اول گرید یک هستش و بند ناف کوتاهه کوتاهه

هفته ۲۰. تا سی گرید دو میشه بند ناف متوسطه

هفته ۳۰ به بعد گرید سه میشه بند ناف بلند میشه اونموقع باید مواظب باشی

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
😂😂😂چه زمان سختیو گذروندی اونم تو حاملگی ک همینجوری کلیه خود به خود زیاد کار میکنه

حالاهی هم اب میخوردم که اونجانگن مثانت خالیه بروپرکن دوباره بیا.بیچاره شوهرم هی لیوان پرمیکرد😂😂

❤️فلانی پسرزاس...اولین فرزندش پسراست...پسر پسر قند عسل,پسر پسر قند و نباتفلانی زايمان کرد...شکم اولش است؟دختر؟...وای دختر؟...و هیچ کس ندانست دختری که ديگران برای ورودش به اين دنيا از واژه ی (وای)استفاده کردند، اکنون سوگلی پدرش هست و عسل مادرش...دختر غم خوار مادراست،اولين خمیدگی کمر پدر به چشم دخترش می آید...دختر چین و چروک های اطراف چشم مادر را از بر کرده،مادر امروز يک چين، بر گوشه ی چشمان معصومت اضافه شده است...ترس از جدایی از پدر,دوری از مادر وجود يک دختر را هزاران بار ميلرزاند...دختر بودن کار دشواريست، اينک درک ميکنی، چرا اولين بار برای وجود پر مهرت (وای)گفتند؟...چون همه ميدانستند که ای (وای)تحمل اين همه غصه برای تو کمی بزرگ است...دختر بودن کار سختیست❤.  زندگیم ( همسرم+نی نی تودلم👪)
یه چیز شیرین ببر بخور.اگه درست بخوابی هیچ مشکلی بندناف نداره 

متاسفانه اصلا عین حامله ها رفتار نمیکنم و واقعا دست خودمم نیست

عین گیجا شدم

یهو پامیشم یهو میشینم یهو پهلو ب پهلو میشم

تو خواب ک بدتر

با تجربه ها نمیان متاسفانه  منم هفته. یگه آنومالی دارم ولی جواب سوال بند نافتو میدونم، جفت سه ...

مرسی عزیزم

پس از هفته ۳۰ به بعد باید مراقبت کنم بیشتر