2737
2739

زمان مجردیم تو خونه کسی نبود و من رفتم سر کمد بابام و فیلمای ایرانی قدیمیشو برداشتم ک ببینم😁از اون باحالا😆

هیچی دیگ داشتم میدیدم یهو رسید ب صحنه ی حسااااس😜😜😜

یهو دیدم از پشت پنجره ک دقیقا روبرو تی وی بود بابام😣😣داره صدام میکنه ک در خونه رو باز کنم.

(پنجرمون رو ب حیاطمون بود وکاملا داخل خونه معلوم میشدو من در پذیرایی رو قفل کرده بودم ک کسی نیاد یهو)

ولی دید دیگ بابام😁

هیچی دیگ تو اون چندثانیه فیلمو دراوردم و نشستم پای کتابم ک مثلا بابا تو اشتب دیدی من هیچکاری نمیکردم😆😆😆

بنده خدا اصلا ب روم نیاورد.فقط منو ب زودی شوهر داد گفت یوقت کار دستشون ندم😁😁😁

تمام🙄

خداروشکر بابت اخلاقم😍😍😍                                   خووووونسرد و صبور😁

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

یکی ازفانتزیام این بودک پست اول ومن بزارم  

دراوج مغروربودن مهربان است🥺💔                                                            اصلا میشودبرایش مرد☹️                                                  خودمومیگم😌✌️😘
2738

تیکه عاخرش باحال بود...زودی شوهرت دادن😂

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
الان همه میان از چسو گوزاشون میگن 😂😆😄

آره😕اه بدم میاد چندشم میشه😣هیچم خنده دار نیس

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
الان همه میان از چسو گوزاشون میگن 😂😆😄

عاطی جوووووووووووون  

دراوج مغروربودن مهربان است🥺💔                                                            اصلا میشودبرایش مرد☹️                                                  خودمومیگم😌✌️😘
2706