2737
2734
عنوان

❤❤کیاتواقدام هستن ومنتظربی بی مثبت بیاین دورهم باشیم❤❤❤

| مشاهده متن کامل بحث + 218 بازدید | 53 پست
[QUOTE=77334325]کیست ندارم مطمئنم بی بی هم که دو روز بعد عقب انداختن منفی بود پس چه دلیلی داره که پر ...

امروز دقیقا یک هفته شد ، بس فردا دوباره تست کنم؟من فک کردم دیگه امیدی نیس مرسی عزیزدلم بس دوباره تست می کنم

فدات عزیزم خدا از دهنت بشنوه دعا کن همسرم واریکوسل عمل کرده خیلی محتاج دعاام😍انشالله شماام زود زود ...

انشالله خبرشوهمینجابهمون بدی خدادامن همه منتظراروسبزکنه 

خدایاهزاران بارشکرت بابت هدیه بزرگت مواظب تودلی من باش پسردمش به خودت❤❤🥰🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من اقدامم...امروز روز اول پریمه..‌.دبشب لک دیدم....پد گذاشتم...صبح دیدم....فقط ترشح یکمم قهوه ای رنگ ...

عزیزم حتمالانه گزینی داری شمابعدقطع لکه بینی بی بی بزاراحتمال زیادبارداری

بچه ها من آیدی رو پاک کردم که یه وقت دست آقایون نیفته اگه خواستید بگید دوباره بذارم

اگه امکانش هست یه باردیگه آیدی روبزارین

2740
😍😍😍😍انشالله

این سری که من سقط کردم همون موقع لانه گزینی بی بی گذاشتم منفی شدنمی دونستم بایدکاملا قطع بشه بعدبه خاطرهمونم نفهمیدم باردارم قرصموادامه دادم که سقط شد

این سری که من سقط کردم همون موقع لانه گزینی بی بی گذاشتم منفی شدنمی دونستم بایدکاملا قطع بشه بعدبه خ ...

اخی عزیرم انشالله ماه بعد😘😘😘

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامتیم دعا میکنی؟🤲🏻🥺
این سری که من سقط کردم همون موقع لانه گزینی بی بی گذاشتم منفی شدنمی دونستم بایدکاملا قطع بشه بعدبه خ ...

قرص چب مصرف میکردی؟؟؟

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامتیم دعا میکنی؟🤲🏻🥺