2733
2734
عنوان

نامزدم منو زد...

| مشاهده متن کامل بحث + 4950 بازدید | 73 پست

خیلی بده کتک بخوری خیلی

قول استاد بودنش رو نخور والا بعدا پشیمون میشی که فایده نداره

توخونه بمونی صدسال بی شوهر بهتر از یه روانیه

من یک هنرمندم👑👑👑👑دستهایم حرف دلم را میزنند
زمانی هم که توی دانشگاه استادمون بود همین قدر عصبانیتش شدید بود...من از همون موقع هر وقت عصبانی میشد ...

میشه بگی دقیقا چی گفتی بهش ک حاظر نشد معذرت خواهیتو قبول نکنه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه بگی دقیقا چی گفتی بهش ک حاظر نشد معذرت خواهیتو قبول نکنه؟

معذرت خواهی منو قبول نکرد بخاطر اینکه مغروره و لجباز،وقتی سر یه مسئله ای بهش بر بخوره اینطور میشه

معذرت خواهی منو قبول نکرد بخاطر اینکه مغروره و لجباز،وقتی سر یه مسئله ای بهش بر بخوره اینطور میشه

اول اینکه من میگم شاید حرفی ک زدی خیلی بهش برخورده دوم اینکه وقتی طرف مقابلت رو میشناسی لجبازه چرا اصرارمیکنی ک همون دیقه اشتی کنه معذرت خواهیتو کن و بعدم سکوت تا طرف خودش کوتاه بیاد.وسوم اینکه حق نداشت روت دست بلند کنه تحت هر شرایطی ؛میتونی باهاش صحبت کنی و ی فرصت دیگه بهش بدی ولی اگ تکرار شد و اصلاح نشد بهتره ک از هم جدا بشین.

2728
زمانی هم که توی دانشگاه استادمون بود همین قدر عصبانیتش شدید بود...من از همون موقع هر وقت عصبانی میشد ...

حالت عادی هنر کرده خوبه

مرد اونیه که تو اعصاب خورد ادم باشه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2738

ولی از الان کوتاه بیای دیگه همیشه همینه ها. چطوری به خودش اجازه داده بزنتت... به این راحتیا نبخشیشا.

بعدش چیشد دیگه اصلا باهم حرف نزدین؟ پشیمون نشد؟ 

یک بغل حرف ولی محض نگفتن دارم...
ولی از الان کوتاه بیای دیگه همیشه همینه ها. چطوری به خودش اجازه داده بزنتت... به این راحتیا نبخشیشا. ...

من دیگه باهاش حرف نزدم و بهش محل ندادم تا به امروزم باهاش قهرم،جواب پیام و زنگ هاشم نمیدم