2733
2739
عنوان

دوستانی که کیسه صفراشونو درآوردن میشه بیاید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 160 بازدید | 26 پست
حتما یه سونوگرافی از کل شکمت انجام بده، خدای ناکرده خیلی خطرناکه، دکتر اورژانس به من گفت اگر یه دونه ...

شما هم دردت خیلی شدید؟

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما هم دردت خیلی شدید؟

آره وقتایی که میگرفت واقعا عذاب آور بود، این اواخر که دیگه با شیاف تنها هم خوب نمیشدم که جبور شدم هم شیاف هم ژلوفن با هم مصرف کردم 

آره وقتایی که میگرفت واقعا عذاب آور بود، این اواخر که دیگه با شیاف تنها هم خوب نمیشدم که جبور شدم هم ...

نه من دردم شدیدی نیس فقط حالت تیر کشیدن وگرفتن ول کردنیه

2728
نه تو سرما رفتن واز دست راستم که میبرم بالا درد میگیره

چقدر درد؟

اگه بزرگترین دردی که تجربه کردی رو بهش عدد ده بدی،درد الان تو چندتاست؟

آنچه را عاشقانه دوست میداری بیاب و بگذار تو را بکشد/بگذار غرقت کند در آنچه که هستی/بگذار بر شانه هایت بچسبد/سنگینت کند/بگذار تو را بکشد و تمامت را ببلعد/زیرا هرچیزی تو را خواهد کشت/دیر یا زود/اما چه بهتر که آنچه دوستش میداری بکشدت!!
نه تو سرما رفتن واز دست راستم که میبرم بالا درد میگیره

فک نکنم مشکل شما از سنگ باشه احتمالا همون عضلاته، ولی ررا اطمینان خاطر خودت سونو انجام بدی بهتره

چقدر درد؟ اگه بزرگترین دردی که تجربه کردی رو بهش عدد ده بدی،درد الان تو چندتاست؟

۲-شاید ۳شدید نیست حالت تیرکشیدنیه

2740
فک نکنم مشکل شما از سنگ باشه احتمالا همون عضلاته، ولی ررا اطمینان خاطر خودت سونو انجام بدی بهتره

همش میخوام برم سونو وقت نمیکنم حتما باید یه سونو برم 

۲-شاید ۳شدید نیست حالت تیرکشیدنیه

فکرمیکنم مشکلت سنگ صفرا نیست

و از همون عضلات دنده ایته

چون درد شدیدی نیست

ولی یه سونو بری خوبه😊🌻

آنچه را عاشقانه دوست میداری بیاب و بگذار تو را بکشد/بگذار غرقت کند در آنچه که هستی/بگذار بر شانه هایت بچسبد/سنگینت کند/بگذار تو را بکشد و تمامت را ببلعد/زیرا هرچیزی تو را خواهد کشت/دیر یا زود/اما چه بهتر که آنچه دوستش میداری بکشدت!!
فکرمیکنم مشکلت سنگ صفرا نیست و از همون عضلات دنده ایته چون درد شدیدی نیست ولی یه سونو بری خوبه😊

اگه وقت کنم میرم حتما ولی چون آز دادم چکاپ کامل همه چی نرمال بود دیگه خیلی بی خیال شدم من عادت نشستن و خوابیدنم خیلی بده شاید همون اسیب زده باشه 

ولی ممنونم از راهنماییت🌷🌷🌷