2737
2734
عنوان

زندگی سرد ما خانوما میشه لطفا کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 272 بازدید | 46 پست
پس دیگه باید به فکر بچه دار شدن باشی انشاالله خدا مثل من یه دوقلو بهت بده دیگه حوصلت سر نمیره زندگیت ...

وای ایشاللهههههههه گلم دعا کن برام مادربزرگم دو قلو داشته

شما ارث داشتی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایشالللهههههه یه ازدواج عالی بکنی ولی متاسفانه تجربه من میگه این حس با ازدواج برطرف نمیشه بیشتر میش ...

مرسی عزیزم ولی آدم اگه ازدواج کنه حداقل با شوهر خودش می تونه خوش باشه

من تو خونواده خودم هم خیلی اختلاف هست اصلا حتی یه گردش یا سفر با هم نمیریم!کلا عید و شب یلدا و مناسبت ها برامون بی معنیه😕

باز اگه آدم متاهل باشه می تونه با شوهرش خوش باشه!

دل داده ام بر باد * بر هر چه بادا باد...
2742

بچه ها چرا از تنهایی مینالید خودتون ایده بدید مثلا برای شب یلدا انگار مهمون دارید غذای خوب درست کنید ژله و سالاد و غیره. یه میز خوشگل بچینید برای شب یلدا. گل طبیعی بخرید بزارید. یه روتختی که همیشه میندازید رو جمع کنید یه چیز دیگه بندازید. تم بزارید که مثلا سفید و مشکی بپوشید یا آبی ،قرمز و... بپوشید. 

ما هم همیشه تنهاییم ولی روزهای خاص توی خونمون شرایط خاصی برپاست یعنی اگه کسی یادش نباشه هم میاد تو میفهمه امروز یه خبری هست

هر کسی می تونه بهت نگاه کنه. پیدا کردن اون آدمی خیلی کم اتفاق می افته که همون دنیایی رو می بینه که تو می بینی. 
2740
بچه ها چرا از تنهایی مینالید خودتون ایده بدید مثلا برای شب یلدا انگار مهمون دارید غذای خوب درست کنید ...

عزیزم من همه این کارارو میکنم اما احساس تنهایی ولم نمیکنه

قدر لحظه های دو نفری رو خوب بدون خوش بگذرون وقتی بچه دار بشی خیلی دلت تنگ میشه واسه دونفره بودنتون

چشم 

ولی ما همششششششش با همیم از بغل هم یه متر اونور تر نمیریم کلا یکی شدیم دیگه انکار😂

عزیزم من همه این کارارو میکنم اما احساس تنهایی ولم نمیکنه

خب توی ذهنت خیلی بزرگش کردی زندگی همینه قرار نیست اتفاق خارق العاده ای بیفته خودت رو به همون چیزی که هست قانع کن به خودت کمک کن که یاد بگیری خودت رو شاد کنی و از شرایط لذت ببری

هر کسی می تونه بهت نگاه کنه. پیدا کردن اون آدمی خیلی کم اتفاق می افته که همون دنیایی رو می بینه که تو می بینی. 
2706