2733
2734
سلام به همه شما
راستش تصمیم گرفتیم که برای تعطیلات عید بریم استانبول. برای اولین بار هست که داریم می ریم و خوب معلومه که چیزی در مورد هتل خوب و مرکز خرید خوب و .... نمی دونیم.

خوشحال می شم که کسانی که قبلاً به اونجا سفر کردن از تجربیاتشون برامون بگن. اینکه چه هتلی بودن؟ آیا راضی بودن؟ خرید کجا خوب بوده ؟ کجا خوب نبوده؟ و .... چیا بخریم؟ نخریم و ....
باتشکر
من موفق خواهم شد و به همه اهدافم حتما خواهم رسید...
سونیا جان من توی منطقه اسیایی قسمت پن دینگ رفتم هتل 5 ستاره ویا فوق العاده عالی هتلی تازه ساخت با تختهای بزرگ سرویسی بهداستی عالی صبحانه رایگان و چون هتل بین المللی هم بود حدود 30-40 نوع صبحانه بود منوی اکثر کشورها

و خود هتل پاساژ داشت که به 4 تا خیابون طویل می رسید و تمامی برند ها و مارک های لباس - بدلی جات - کیف و کفش و ..... قرار داشتند که چون تمامی این هزارو اندی مغازه های شیک مال خود هتل بودنند تمامی سال با تخفیف های 30 تا 70 درصدی هستند

تازه توی محوطه خود هتل هم شهر بازی هست با تمامی بازی های هیجان آور

و کنار این شهر بازی تمامی رستوران ها و فست فود های مختلف معروف توی دو طبقه شعبه دارند

خوبی این هتل اینه که هر چی خرید داشته باشی می تونی از داخل خود پاساژ ها هتل انجام بدی با تنوع بسار بالا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

HELENA جان
اسم هتلی که رفتی چی بود؟ معلومه که خیلی خیلی راضی بودی :) راستش من فقط شنیدم که هتل هایی که توی منطقه تکسیم هستند خوبند.......نظر شما چیه؟
2731
سونیا جون اسمش ویا ( via) آره خیلی راضی بودم

هتل های میدان تکسیم هم خیلی فرسوده شدنند هم خیلی منطقه شلوغیه

اگر داری با تور می ری من بهت پیشنهاد می کنم این هتل بری چون از لحاظ خرید و غذا هیچ مشکلی نداری

از لحاظ تفریح هم . هم خود هتل برنامه داره هم توری که باهاش سفر می کنی

ترانسفر رفت و برگشت به فرودگاه هم با خود هتله

ما از طرف هتل یک روز رفتیم دور استانبولو گشتیم با نهار

یک شب هم با کشتی رفتیم با اجرای زنده کنسرت ایرانی و شام

اگر خواستی بگو شماره هتلو بدم بهت
HELENA جان
پس پیشنهاد می کنی که تکسیم رو انتخاب نکنیم. راستی لطف می کنی اگه شماره هتل رو بهم بگی ..... یه چیز دیگه : غذا چی ؟ با خودمون ببریم؟
شماره هتلو بهت دادم سونیا جان

نه احتاجی به غدا نیست ما اونجا شب ها کثر ا مک دونالد می خوردیم اونم چی دوبل برگر ( آخه نیست هم من هم همسری لاعریم سیر نمی شدیم ) نفری 4 هزار تومن می شد

کباب ترکی هاشم که به اسم دونره حرف نداره اونم نفری 7 هزار تومن بود البته ما همه رو از همون دو طبقه ای که بهت گفتم خوردیم

قیمت غذاها خیلی خوب بود با کیفیت عالی