2737
2734
عنوان

اختلاف سنی با همسرتون چقدره؟😉

| مشاهده متن کامل بحث + 1033 بازدید | 63 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من با یکی اشناشدم، قصدمونم ازدواجه دوسال ازش بزرگترم خیلی بده بنظرتون؟

پسرداییه من زنش چهارسال ازخودش بزرگتره علف بایدبه دهن بزی شیرین بیاد...پسرعمومم زنش شش سال بزرگتره اون یکی پسرداییمم خانومش یه سال بزرگتره والازندگیشون خوبه خداروشکرباهمن همچنان مهم اینه باهم کناربیان وآقاسن بالاترمعلوم بشه

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
2728
من با یکی اشناشدم، قصدمونم ازدواجه دوسال ازش بزرگترم خیلی بده بنظرتون؟

اگه تو رفتارهاتون مشخص نباشه نه

من دو تا از خانمهای فامیل 2سال از شوهراشون بزرگترن و الان 28سال زندگی کردن

خودمم با یکی اشنا شدم که 10 ماه کوچیک تره ولی اصلا نشون نمیده نه رفتار نه چهره

برای خوشبختیم صلوات بفرستید  
2740
چقدر سخت میگیری

پنج سالی میگذره ازش بچه هم دارم.همش یادم میاد و بزرگترم بااینکه بیبی فیسمو اصلا نشون نمیده که بزرگترم😢😢😢😢😢هربارسرش دادمیکشم یادم میادبزرگترم خجالت میکشموکوتاه میام.اگه بهم دروغ نمی گفت هرگز باهاش دوست نمی شدم ک کارمون به ازدواج بکشه هرگز ولی الان خداروهزاران بار شکر میکنم که دروغ گفت ولی ته دلم همش خجالت میکشم😢😢😢😢😢😢😢😢😢

پنج سالی میگذره ازش بچه هم دارم.همش یادم میاد و بزرگترم بااینکه بیبی فیسمو اصلا نشون نمیده که بزرگتر ...

چرا خجالت.عزیزم خودآزاری گرفتی؟مجبورش کردی مگه باهات ازدواج کنه که خودت و مقصر میدونی دوستت داشته خوشش اومده باهات ازدواج کرده.اون راضیه چرا سعی میکنی خودت و اذیت کنی.سن که معیار نیست مگه هر کی از شوهرش کوچکتره خوشبخت تره.سعی کن از زندگیت لذت ببری.خودتم اذیت نکن

2706