2733
2734

خیلی ناراحت شدم یه جایی بود ادم میتونست قشنگ یاد بگیره و قشنگ تبادل نظر کنه.

خسته شدیم‌ از بس ضایع ترین سوتی ها و تابلو ترین گاف ها رو بحث کردیم.

خیلی خوب بود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه بعد نزدیک به صد صفحه یهو دعوا شد بهتره که تو این تاپیکا ادمایی که میان بحثو به انحراف بکشونن رو اصلا ندید بگیرن و ریپلای نکنن فوقش ده تا پست میذاره و میره 

حیف شد مثل قدیما بعد از مدتها یه تاپیکی بود که توش کتاب و نویسنده و رفرنس و اینا ادرسش داده میشد 

2731

بعضیا جنبه تاپیک علمی ندارن.بگو اگه دوس ندارید خب نیاید تو تاپیک .دیگه چرا نمیزارید ما استفاده کنیم از مطالب😐😐

زمانی پخته میشی که بفهمی نیاز نیس به هر چیزی واکنش بدی یا به هر حرفی جواب بدی👌👌
یه عده ابله کودن احمق که فک میکردن اعتقادات سستشون ممکنه فرو بپاشه طبق معمول گزارش زدن ازینجا به هم ...

واقعا جقدر زشت و مزخرف 

اون خانم هایی که سواد دینی بالایی داشتن خیلی خوب حرف میزدن حیف شد واقعا یه سری فقط میگن به چیزی جز مادرشوهر و ننه همسایه و سوتی ها و تابلو بازیاتون فکر کنین کافر میشین اتفاقا تاپیکش کلا سمت خدا و دین و اینا بود خیلی بدم اومد ازشون 

امروز دومین باره ک میترکه .یه سری ترکید خاهش کردیم برش گردوندند حالا دوباره ترکید

سلام خوبی 

حیف شد واقعا مردم چشونه اینقدر قشنگ داشت بحث علمی و فلسفی و اعتقادی میشد بدون توهین بدون تعصب 😢

2738
ستاره همونی بودی که دو قلو داشتی؟و دخترتون یه کم خاص بود؟بخاطر تشابه اسمی و تشابه عکس پروفایل پرسیدم ...

نه عزیزم من بچه ندارم.

اون ستاره لابد یکی دیگه هست

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام