2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁

مو رو بیخیال

زمانی که دویست کیلو بود 😂😂

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
2731

اه اه آدم قحطه

جان منی از این عزیزتر نمی شودجان منی و خوش به حالت که مادرت تو را مثل گوش ماهی هایی که خودش کنار دریاکشف کرده دوست داردبرایت یک مشت بوسه میفرستم باز هم هست از این بوسه های عاشقانه برایت زیاد کنار گذاشته ام تو فقط بیا بیا و مرا شادترین و عاشقترین مادر دنیا ببین
بخدا یه لحظه بهت حسودیم شد😐😐 خیلی باید خجسته و فارغ از مشکلات باشی که نصف شبی به احسان علیخانی و ز ...

😂😂😂😂😂😂

جان منی از این عزیزتر نمی شودجان منی و خوش به حالت که مادرت تو را مثل گوش ماهی هایی که خودش کنار دریاکشف کرده دوست داردبرایت یک مشت بوسه میفرستم باز هم هست از این بوسه های عاشقانه برایت زیاد کنار گذاشته ام تو فقط بیا بیا و مرا شادترین و عاشقترین مادر دنیا ببین
2738
بخدا یه لحظه بهت حسودیم شد😐😐 خیلی باید خجسته و فارغ از مشکلات باشی که نصف شبی به احسان علیخانی و ز ...

من دارم به ناهار فردا فکر میکنم 😂😂

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
ن بابا منکه اصلا دوست ندادم جای زنش باشم حالا قیافش ب کنار همش هعی دخترا بخوان بهش بچسبن اعصابم داغ ...

باز اونا چه دخترای بدسلیقه ای هستن که به احسان علیخانی میچسبن😷😷😷

2706