2733
2739
عزیزم اول اینکه ناراحت شدم برات....چقدر زود از دعوا رسیدین به مشاوره؟یعنی درجا پشیمون شد از کارش؟بنظ ...

زودتر از اینها باید میرفتیم مشاوره

دفعه دومشه

عذر خواهی کرد ولی برام ارزشی نداره

ازش بدم اومده

عزیزم خیلی ناراحت شدم میدونم الان داری چی میکشی.. متاسفانه هیچی بهتر نمیکنه.. ولی پشت سر هم یخ بزار تا صبح و کرم آ د بزن خیلی کمرنگ میشه .. فقط زود زود یخ بزار تا صبخ

امیدوارم خدا حاجت دلمو بده 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

البته بزار متوجه بشن عزیزم هم خانواده ی خودت هم خانواده ی همسرت چون اگ الان نگی و بخایی ب زندگی باهاش ادامه بدی و یبار دیگ اینکارو کنه دیگ هرچقدر بگی باورنمیکنن میگن اگ از اول اینجوری بوده چیرا صدات تا الان درنیومده..

{یه جاهایی اِشتباه کَردی چون بَرات لازِم بود،یه روزایی اِعتِماد کَردی و ضَربه خوردی🥲🩹چون بایَد دَرس میگِرفتی، یه موقع هایی به رَوابِط سَمّی و نامُناسِب وارِد شُدی و دِلِت شِکَست💔 چون نِیاز به تَجربه داشتی...ولی نَبایَد خودِتو به خاطِرش سَرزنِش کنی😚؛چون تَمامِ اِشتِباهاتِت بَخشی اَز مَراحِل رُشد تو بوده🌱، مَراحِلی که بایَد اَزشون عُبور کُنی🚶‍♀️👣تا شَخصیّتِت رُشد کنه و به کَسی که میخوای وَ واقِعا بایَد باشی تَبدیل بِشی💫🪄.پَس لُطفا خودِتو سَرزنِش نَکُن چون تو با اِشتباهاتِت تَعریف نَمیشی و تَمامِ این مَسیر بَخشی از مَراحِل رُشد و تَکامل توعه تا خودِتو بِشناسی و بِدونی اَز زِندگیت چی میخوای😊...پَس سَخت نَگیر رَفیق🤝،قَدرِ خودت و لَحظاتِ زیبایِ زندِگی رو بِدون و اَزش لِذّت بِبَر...♥️}
2731
البته بزار متوجه بشن عزیزم هم خانواده ی خودت هم خانواده ی همسرت چون اگ الان نگی و بخایی ب زندگی باها ...

میدونی خانواده ها که کمکی نمیکنن

یه روز جو میدن بعد ابروی منه که رفته

واسه خراب کردن همیشه وقت هست

فعلا مشاوره رو باید بچسبم

فکر نکنم اخرش جز جدایی باشه

اره اصلا عروسی هم نمیگیرم هردو بچه نمی خوایم خداروشکر

آره خوب میکنی اصلا به فکر عروسی نباش .. اگه هم مثلا کلامی گف قول میدم دیگه از این غلطا نمیکنم باور نکن تعهد کتبی ازش بگیر

عزیزم خیلی ناراحت شدم میدونم الان داری چی میکشی.. متاسفانه هیچی بهتر نمیکنه.. ولی پشت سر هم یخ بزار ...

فقط استرس خانواده ها رو دارم

وگرنه خودش که اخرش جدا میشم

که چی؟؟؟؟بفهمن بهتره... ازمن به تو نصیحت به عنوان خواهر بزرگتر...بزار خانوادت بفهمنن و جلوی اون احم ...

نه اونطوری نیستیم

خانواده من گند نزنن کمک نمیکنن

منم کم نمیارم

مگه شانس بیاره دفعه بعد بمیرم وگرنه من راحت ولش میکنم

2740

QUOTE=77198440]فقط استرس خانواده ها رو دارم وگرنه خودش که اخرش جدا میشم[/QUOTE]

الهییییی منم مشکل تو رو داشتم خیلی با سختی جدا شدم عوضش خدا رو هزار مرتبه شکر یه فرشته سر راهم قرار داد.. در هر حال خدا رو فراموش نکن مطمئن باش گره از کارت باز میکنه 

آره خوب میکنی اصلا به فکر عروسی نباش .. اگه هم مثلا کلامی گف قول میدم دیگه از این غلطا نمیکنم باور ن ...

تعهد واسه کدوم قانون عزیزم؟

پای مهریه بیاد وسط میزاره میره

تعهد نمی خواد

میدونی خانواده ها که کمکی نمیکنن یه روز جو میدن بعد ابروی منه که رفته واسه خراب کردن همیشه وقت هست ...

عزیزم همسر منم خیلی سریع داغ میکنه...و بد دهنی میکنه....البته اول سکوت میکنه اما وای اگه بگه میگه ها...دو جلسه رفتم بهم گفت به اون حد نرسونش...به دوستمم گفته اینو....یعنی خیلی نباید اون حد قرمز رو رد کنی که به نقطه اوج برسه...یه جا حرفتو زدی بکش کنار و بذار بگه.دهن به دهنش بذاری عاقبت همین کتک کاری میشه.اینجور ادما عوض شدنی نیستن بنظرم باید رو صبر خودت و ارامش خودت کار کنی

میدونی خانواده ها که کمکی نمیکنن یه روز جو میدن بعد ابروی منه که رفته واسه خراب کردن همیشه وقت هست ...

اوره خب گلم حرف توام درسته شاید دخالتشون و دلسوزیشون باعثشه تو اوضای روحیت از اینی ک هس بدترشه..ولی گلکَم ادامه نده اینو یادت بوشه ک نمیشه کسیو تغییر داد کسی ک از اول رو تو ک وانمود میکنه دوستداره دست بلند میکنه دیگ بعدش مشخصه

{یه جاهایی اِشتباه کَردی چون بَرات لازِم بود،یه روزایی اِعتِماد کَردی و ضَربه خوردی🥲🩹چون بایَد دَرس میگِرفتی، یه موقع هایی به رَوابِط سَمّی و نامُناسِب وارِد شُدی و دِلِت شِکَست💔 چون نِیاز به تَجربه داشتی...ولی نَبایَد خودِتو به خاطِرش سَرزنِش کنی😚؛چون تَمامِ اِشتِباهاتِت بَخشی اَز مَراحِل رُشد تو بوده🌱، مَراحِلی که بایَد اَزشون عُبور کُنی🚶‍♀️👣تا شَخصیّتِت رُشد کنه و به کَسی که میخوای وَ واقِعا بایَد باشی تَبدیل بِشی💫🪄.پَس لُطفا خودِتو سَرزنِش نَکُن چون تو با اِشتباهاتِت تَعریف نَمیشی و تَمامِ این مَسیر بَخشی از مَراحِل رُشد و تَکامل توعه تا خودِتو بِشناسی و بِدونی اَز زِندگیت چی میخوای😊...پَس سَخت نَگیر رَفیق🤝،قَدرِ خودت و لَحظاتِ زیبایِ زندِگی رو بِدون و اَزش لِذّت بِبَر...♥️}
2706