2733
2734

من مشکلات تکرر شدید ادرار و درد بد مثانه اینا داشتم فکر کردم شاید عفونت باشه دیروز رفتم دکتر اینو گفته حالا منتظر جواب کشت ادرارم هستم کسی مشکل مشابه منو داشته؟

اندوه که از حد بگذرد.....جایش را میدهد به یک بی اعتنایی مزمن....دیگر مهم نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سونو دادم عزیز...

من باهمین علایم سونو دادم سنگ کلیه نشون داد رفتم اورولوژی سی تی اسکن دادم هیچ سنگی نشون نداد! آنتی بیوتیکای مختلف خوردم حدود یه ماه ولی الان بعد چندروز دوباره گاهی احساس میکنم خون توادرارمه و متخصص اورولوژی گفتش اگه خوب نشدم باید برم متخصص زنان! ولی تو سونو کیست و اینا هم نشون نداد تو رحمم! پولمونم ته کشیده منتظریم پول بیاد دوباره برم دکتر

کتاب گرون شدصف نکشیدیم،،،شایدتنهادلیل صف کشیدنهامون همین باشه😕
من باهمین علایم سونو دادم سنگ کلیه نشون داد رفتم اورولوژی سی تی اسکن دادم هیچ سنگی نشون نداد! آنتی ب ...

من دیروز از تمام شکمم سونو گرفت گفت همه چی سالمه و سنگ نیست رحمم مشکل نداشت 

من شوهرم ضخامت مثانش زیاد شده بود..بعد عکس رنگی گرفت فهمیدیم تنگی مجرای ادرار داره.

دارو خوردن خوب شدن؟

2738
دارو خوردن خوب شدن؟

نه متاسفانه چون تنگیش زیاد بود و از چند جا بود مجبور شد عمل کنه.البته تنگی علائم خاص خودشو داره..مثلا یکی از مهم ترین علائمش اینه که موقع ادرار زور میزد و ادرارش خود به خود قطعو وصل میشد.

نه متاسفانه چون تنگیش زیاد بود و از چند جا بود مجبور شد عمل کنه.البته تنگی علائم خاص خودشو داره..مثل ...

وااایی عین من همش حس زور دارم

خب پس حتما عکس رنگی بگیر چون شوهر منم تا وقتی عکس رنگی نگرفته بود نمیفهمید چشه.هرچی سونو میداد میگفت ...

ممنون عزیزم

خب پس حتما عکس رنگی بگیر چون شوهر منم تا وقتی عکس رنگی نگرفته بود نمیفهمید چشه.هرچی سونو میداد میگفت ...

ممنون عزیزم

عزیزم عملش سخته یا نه چون مادر منم این مشکل داره

کاش خوشبختی هم مثل مرگ حق بود
2706