2737
2739
عنوان

وای چه خاکی بسرم کنم الان آخه😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 695 بازدید | 57 پست
عصارت میخک هم خیلی برای دندون خوبه یه سری جاها شبانه روزی هستم

آره ولی نداریم الان که

وزن فعلی۴۸👈👈هدف۵۰🤗دوستانی که میخوان چاق بشن ویاتثبیتی هستن ویاازکالری سردرمیارن بیان من روهم ملتفت بکنن😂😂خیرببینین ازجوونیتون😁          بچهای (تاپیک بامدادخمار )دم همگیتون گرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زنجبیل اگه داری بریز تو دستمال کاغذی بذا رو دندونش دهنشو ببنده با اب دهنش یکم خیس بشه تندی زنجبیل بر ...

زنجبیل تازه یاپودرش؟؟

وزن فعلی۴۸👈👈هدف۵۰🤗دوستانی که میخوان چاق بشن ویاتثبیتی هستن ویاازکالری سردرمیارن بیان من روهم ملتفت بکنن😂😂خیرببینین ازجوونیتون😁          بچهای (تاپیک بامدادخمار )دم همگیتون گرم
2728
راستی براش مسواک بزن تو‌خواب بهش خوراکی نده گناه داره طفلی

الان مسواک بزنم؟؟

نه بابااینقدگریه میکنه که چجوری خوراکی بدم

من نصف شبافقدآب میدم به بچهام

مگه دندوناش نمیریزه؟

نه ۴سالشه حالا

سوال منو جواب بده استاتر واجبه.خواهرمنم ۵سالشه اینطوری شده

کوندیدم چرا؟؟

الان مسواک بزنم؟؟ نه بابااینقدگریه میکنه که چجوری خوراکی بدم من نصف شبافقدآب میدم به بچهام

الان نه کلا میگم گناه داره دندون شیری هم میگن رو دندون اصلی اثر داره 

میگم کلا تو‌خواب بهش چیزی ندین مسواک بزنین براش ،  شکلات پاستیل کم بخوره

یادم تورو فراموش..
2740
استارتر ایشون چون کوچیک هست نمیتونی بهش قرص بدی بخوره چون بزرگسال نیس بعد عوارض داره 

آره میدونم خیلی محدوده بخاطرسنش فعلا

فقدبایدیکم آرومشه تابخوابه فرداببرمش مطب

فقداستامنیفون داشتم دادم گفتم بلکم یکم آروم کنه تبشم قطع کنه به امیدخدا

بچه 4ساله چرا آخه این همه دندون خراب؟؟ دندون درد خیلییییی بده 

آره خیلی بده

ازیکسال ونیمگی دندوناش شروع به خراب شدن کرد

۴تاجلویی فکش که اوایل دوسالگی یهودردگرفت بردیم متخصص کودکان گف راهی جزکشیدن نیست😢😢😢

ریشهاش بکلی عفونت کرده اگه نکشین بقیه همه خراب میشه

ماهم۴تاشوکشیدیم

الانم ۴تاپایین عصب کشی داشت انجام دادیم

۴تابالاتعمییرکه امشب اینجورشد

دکتراگفتن بخاطراینکه شباتوخواب زیادشیرمیخورده دندوناش پوسیده

الان مسواک بزنم؟؟ نه بابااینقدگریه میکنه که چجوری خوراکی بدم من نصف شبافقدآب میدم به بچهام

ببرش دکتر اورژانس بلاخره ژله ای میزنن برو اسپری لیدوکایین از داروخونه بگیرفقط بگو قورتش نده 

Ey baba  khahr zade mnm dishb mriz shd saat 2 bordimsh bimarstan 5 omdim khone...emshabm mriz s ...

خیلی سخته

منم بارهاشده بچهام مریض میشدن واجبی بودنصف شبابردیم

امااین دندونه ببریمم کاری نمیکنن جزمسکنی که خودم بهش دادم

2706