2737
2734

من ۳ ساله منتظرم.

پسرم ۴سال و ۳ ماهشه.

آخر هفته قبل جنین ۲ ماهمو سقط کردم.چون قلبش ایستاد.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
منواسه دومیم اینقد اضطراب داشتم خودم کشتم اخرشم سقط شد .بعدش بیخیال شدم دوقلوشد.بیخیال شین فقط

مگه میشه بیخیال شد پسرم مدام میگه من تنهام خودتون خاهر برادر دارین چرا واسه من نمیارین قبلا میگفت خواهر نمیخام برادر میخام الان میگه خواهرم شد به درک شما یکی بیارین دیروزم گت حداقل خری چیزی بیارین واسم😭😭😭😭😭بخدا از حرفاش گریم میگیره 

حدود ۸سال منتظر بودم ...دیگه شوهرم رسما بهم میگفت نازا ...البته من برام اصلا مهم نبود....هرکسی ام میپرسید خیلی مودبانه میگفتم نازا شدم ...دکترمم احتمال چسبندگی لوله هامو میداد ...عکس رنگی نوشت از ترس دردش نرفتم ...

باشگاه میرفتم ...کلا پریودای نامنظم داشتم ..از ۱۵سالگی تنبلی تخمدان داشتم ...بعد ماه رمضان پریود نشدم .گذاشتم روحساب نامنظمی همیشگی ...سابقه ۳ماه عقب انداختنم داشتم پس برام مهم نبود...برای خنده بی بی زدم ...مثبت بود ..البته دیگه بچه نمیخواستم وبی خیال بودم 

چون پسرم بزرگ شده ومنم سنم بالا رفته 

اما خداخواست ...شرایطم سخته ...اما خدا روشکر راضی ام

منم از یکسالگی پسرم واسه دومی اقدام کردیم ولی هر بار سقط شد الان پسرم ۶ سالو نمشه

عزیزم چند بار سقط داشتی؟ کورتاژم داشتی؟

خوب حتما آزمایش های ایمنی و انعقادی رو بده قبلش ، شاید لازم شد یه داروی کوچولو قبل و حین بارداری بخوری.

حدود ۸سال منتظر بودم ...دیگه شوهرم رسما بهم میگفت نازا ...البته من برام اصلا مهم نبود....هرکسی ام می ...

خدا رو شکر . همیشه توی بی خیالی و بی استرسی آدم به نتیجه میرسه.

۲۵

عزیزم نا امید نشو.خیلی وقت داری. فقط استرس رو از خودت دور کن ، تغذیه ات رو بهبود ببخش و بعدش حالشوووو ببر.

و منتظر بمون تا خدا غافلگیرت کنه.

عزیزم چند بار سقط داشتی؟ کورتاژم داشتی؟ خوب حتما آزمایش های ایمنی و انعقادی رو بده قبلش ، شاید لازم ...

سه بار کرتاژ شدم یکی هم ۶ هفته سقط شد دو ماه پیشم عمل کردم برای چسبندگی رحم دکتر گفت تو کرتاژ اولت رحمتو زخمی کردن همین باعث چسبندگیش شده ماه بعد هم قراره دوباره عمل شم تا بالنی رو که گذاشتن دوباره بردارن ولی دیگه خسته و نا امیدم دیگه انتظاری ندارم😢😧

2706