2737
2739

سلام عزیزم دلم این اولین پیام منه این جا و راستش خاستم بگم مرسی ازت چون با دیدن این تاپیکت اومدم و عضو شدم اینجا:) ببین من دخترم خیلی می ترسید از دندون پزشکی و یه تجربه ی بدهم داشت ولی از دوستم تعریف دکتر پیشوا رو شنیدم و رفتم.....واقعا راضی بودم خیلی وقت و حوصله گذاشتن  و ادرینا حسابی راضی اومد بیرون....خدا رو شکر کارشم راحت حل شد...ایشالا کار شمام حل بشه به خوبی.... آدرسشون  هم ونک...خیابان صانعی...ساختمان پزشکان صدف

من برام مهمه که دکتر خیلی با حوصله برخورد کنه . محیط مطب خسته کننده نباشه. بچه ی من یه مشکلی داره ه خیلی حساسه و باید باهاش خوب برخورد شه . هر دکتر اطفالی ک می بردم بی حوصله بود . تهش می گفت چه وضعیه به ما چه بچت مشکل داره

ولی بردم پیش دکتر جوانمرد خدا خیرش بده . اصلا نگفتم بچم مریضه . برخورد خوبش باعث شد که ارتباط بگیره با بچم .

خیلی دکتر ماهی هستن ایشون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه  عززیم دنبال دندندپزشک تو تهران هستم منم

عزیزم دکتر هلن جوانمرد خیلی خوبه کارش

منم تو تاپیکا تعریسفشو شنیدم و چون بچم یه مشکل قلبی داره و نباید بیهوش بشه بردمش پیشش

خیلی خوبه کارشش

راضی بودم از کیفیت کارش و برخوردش

دکتر ماریتا شکاریان بهترین دندان پزشک اطفال دختر من به خاطر  دندون دردش خیلی اذیت می شد، دکتر شکاریان خیلی خوب و با دقت دندونشو عصب کشی کرد.

من که خیلی دوسشون دارم ایشون متخصص دندان پزشکی اطفال هستن ، براتون ادرس سایت شو میذارم اگر کسی نیاز داشت به ایشون مراجعه کند وبچه شو از شر دندون دردا و ناراحتی ها خلاص کنه.

http://drshekarian.com/

2728

هلن جوانمرد تو سعادت آباد کارش خوبه اتفاقا الان تو این وضعیت کارای اورژانسی بچه هارم انجام میده. من هفته پیش برادر زادمو که دندون درد گرفته بود رو بردم پیشش کاراشو انجام داد خداروشکر

من شمارشو سیو دارم میذارم اینجا اگر کسی بچش نیاز پیدا کرد حتما یه سر بره پیشش 02188699877

دکتر ماریتا شکاریان بهترین دندان پزشک اطفال دختر من به خاطر  دندون دردش خیلی اذیت می شد، دکتر ش ...

منم با نظرت موافقم واقعا دکتر شکاریان دکتر خیلی خوبیه من الان سه چهار سالی هست که خواهر زاده ام رو میبرم پیش ایشون و خداروشکر تا الان براش مشکلی پیش نیومده 

2740

من بچمو می برم پیش دکتر آلاله طلوعی متخصص دندانپزشک اطفال هستش. قبلش هم دوستم بچشو می برد پیشش. واقعا راضی هستم از کارش و این که علاوه بر تشخیص خوب و سریعش، واقعا با بچه خیلی خوب برخورد کرد من همش سر این که بچم گریه نکنه استرس می گرفتم.

2706