2733
2734
عنوان

حالم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 260 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثبت اندیشیت تو حلق داعش عکساشونم میگیره برای نمونه و قالبگیری سایز پا😓😒

مثبت اندیش که هستم قبول ولی خوب یک درصد شاید واسه مدل کفشهاست .

راستش الان که دیدم کاربر تازه الان عضو شده کلا پشیمون شدم نظر دادم 😐 نمیدونم چرا اکثر کاربرای یه روزه در مورد انحراف جنسی شوهرا تاپیک میزنن

2731
2740
توروخدا انقدرحرص نخور ولش کن بابا انسان خودش ارزش خودشو پایین میاره

خودش میدونه چقدرزحمت زندگیش کشیدم به آب و آتیش زدم تا تونست خونه بخره.تویه عروسی صداش کردم بیاد لابی بچه رو بگیره اصلاااااااااا نگاه نمی کرد به من ببینه چی پوشیدم چه شکلی شدم یهو یه خانم با دامن کوتاه اومدتولابی شوهرم میخ کوبش شد .توخونه اصلا رفتارلطیفی باهام نداره باهاش حرف میزنم میگه برو بابا گوش نمیده به حرفم .وقتی بحثمون بشه هرچی بتونه بهم میگه یا شایدم سیلی بزنه بهم من روزها منتظرمیمونم که از دلم در بیاره و من زود فراموش کنم اما تازه بعدها قهرش تامدتهامیکشه خیلی روحیمو داغون میکنه دلم برای بچه هام می سوزه مادرافسرده دارن

مثبت اندیش که هستم قبول ولی خوب یک درصد شاید واسه مدل کفشهاست . راستش الان که دیدم کاربر تازه الان ...

اخه دلم داره میترکه نمیتونم به کسی بگم چراشوهرمن که پیش همه کسم والامقام جلوه دادمش !!!!!!توعکسهااصلا کفش خانومهانیفتاده