2733
2739
عنوان

چطوری از شوهراتون پول میگیرید ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 69729 بازدید | 216 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون اوایل که تو عقد بودیم فقط میدیمو حرص می هوردم تا اینکه بالاخره کارد به استخونم رسید و باهاش حرف زدم جوری که کاملا قبول کرد ولی چه فایده
انگار پای عمل کردن که میرسه دوباره فراموش می کنه

2731

برای همین به این نتیجه رسیدم چه خرج بکنم یا حتی وقت نداشته باشم برم خرید باید ازش پولو بگبرم
هرچند می دونم بازم به اونها میده ولی خداقل من دستم خالی نیست
دلم نمی خواد این بچه با این شرایط بزرگ شه

2740
مهتا جون به نظر من باید یه تغییر اساسی تو خودت بدی

1: اصلا خودت خرید های خونه رو انجام نده مثل یه ملکه ازش بخواه چیزهای مورد نیاز خونه رو تهیه کن و تو این مورد اصلا از

دلخواسته هات نزن و هر چی دوست داری واسش لیست کن که برات بخره مثلا هر شب قبل خواب یه کاغذ یادداشت کوچولو

بردار و توش مواد مورد نیاز فرداتو بگو که بخره مثل گوشت سبزی نان و...

2: واسه خودت و چییزهایی که نیاز داری یه لیست تهیه کن و بهش بده و بگو مثلا آخر هفته بریم فلان پاساز اینارو واسم بخر

اصلا هم در مورد خودت کوتاه نیا .مانتو شیک. کیف و کفش مجلسی و لباس و هر چی دوست داری . البته حواست باشه از

اونور بوم هم نیفتی و یکدفعه نری سراغ گرونترین ها اما اگه از چیزی خوشت اومد حتما بهش بگو ببین چی میگه اگه وسعش

رسید و خواست بخره ممانعت نکن.

3: یه کلاس ورزشی , یا هنری چیزی پیدا کن برو و به بهانه هزینه ثبت نام و رفت و آمد و.. کم ک ازش پول بگیر و پس انداز کن.

بقیه اشم بعدا میگم فعلا همینارو انجام بده
2706