2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
امشب کلا اعصاب نداری همش  اصلحه به دستی😐

آره دقیقا🔫😐

خب اعصاب برا آدم نمیزارن😂

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
2740
چقد بده ندانسته قضاوت میکنیم هارلی یا غلاغ الان هرچی بگن از رو عصبانیته منم وقتی عصبی میشم خیلی حر ...

ممنونم ک گوشزد میکنین ولی من موافق این رفتارا نیستم ک کار ب اینجا بکشه بحثم اینه هر چیزی باید اعتدال داشته باشه

ممنونم ک گوشزد میکنین ولی من موافق این رفتارا نیستم ک کار ب اینجا بکشه بحثم اینه هر چیزی باید اعتدال ...

درست میگی

کلا مطرح کردن مسائل خصوصی تو سایت عمومی درست نیست

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
استارتر چرا یه توضیحی نمییدی چی شده؟ 

تو تاپیک دیشبم درباره تبلیغ دورتو گفتم و از اعضای سایت کمک خواستم، ی پیامک ب شرکت دورتو دادم ک ما اعضای یک سایت فرهنگی خواستار حذف این تبلیغ یم و اینا و امشب جو فرهنگی سایت حسابی غافلگیرم کرد