2737
2734
عنوان

دورهمی کنکوریهای تجربی ۹۸ نظام قدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 9979 بازدید | 931 پست
تکنیک فشن چیه منکه فعلا نمیتونم ازمون شرکت کنم

عزیزم سوال ها سه جوره موقع تست زدن ف یعنی فراموش کردم ش یعنی به جواب رسیدم اما شک دارم ن یعنی نمیدونم تو کنار تست هات باید بزنی تا بعدا بتونی تحلیل کنی کجا رو باید بیشتر بخونی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم سوال ها سه جوره موقع تست زدن ف یعنی فراموش کردم ش یعنی به جواب رسیدم اما شک دارم ن یعنی نمیدون ...

فرق سوال های که فراموش کردی با نمیدونی این که تو اونایی که نمیدونی هیچی ازشون نمیدونی تا حالا ندیدی اما اونی که فراموش کردی میدونی حتی کجاکتاب اما یادت نمیاد

فرق سوال های که فراموش کردی با نمیدونی این که تو اونایی که نمیدونی هیچی ازشون نمیدونی تا حالا ندیدی ...

اهان مرسی برای نکته مفیدت بازم تواین زمینه ها اگر چیزی می دونید لطف کنید بگید ممنون میشم

2740
فرق سوال های که فراموش کردی با نمیدونی این که تو اونایی که نمیدونی هیچی ازشون نمیدونی تا حالا ندیدی ...

تو با این کار سوال های که فراموش کردی و نمیدونی رو حذف میکنی و تایم براشون نمیذاری و وقتش صرف بقیه سوال ها میکنی باید سعی کنی مدیریت زمان کنی برای خودت

تو با این کار سوال های که فراموش کردی و نمیدونی رو حذف میکنی و تایم براشون نمیذاری و وقتش صرف بقیه س ...

ولی تو ازمونها اینا ک مشخص میشه روش کار میکنیم ک تو کنکور اینا ب حداقل برسه درسته؟