2737
2734
منم تو فکرشم 😅😅😅 فک کنم منظور دوستان از بار علمی سایت همین چیزاست

سلام عشقم عزیزم چه قدامشب دلتنگت بودم عاشقتمممممممم

اگه میخوای سقط کنی یه کم فک کن ببین بیشترازخدامیدونی صلاح خودتوچیزی روبه زورازخدانخواه وهدیه ای روکه خودش بهت میدرم برنگردون حتماصلاح دونسته همه ی ایناروتجربه کردم که میگم یه کم فک کن به حرفام هیچ وقت سقط نکن هیچ وقت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط طلاق🤣🤣🤣🤣

نمیدونم چرا تو نی نی سایت طلاق رو راحت میدونن

پسرقشنگم‌در۹۹/۹/۲۶بدنیا اومد و زندگی منو‌وباباش رو‌قشنگتر کرد🌹🌹‌اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد
2731
نظرخانوادت چیه؟ نمیگن زندگی کن خودت خواستیش؟

مرسی واقعا عزیزم😂😂😂😂😂

من همونیم که گوجه رو از لایه ساندویچ میکشم بیرون وحال همه رو بهم میزنم☺️                                                                       لطفا برای حاجت دلم صلوات بفرستین😔💎💶
مرسی واقعا عزیزم😂😂😂😂😂

😂😂😂😂

از این به بعد تو عنوان بزن +عکس

سر سی ثانیه پر بازدید میشی

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
😂😂😂😂 از این به بعد تو عنوان بزن +عکس سر سی ثانیه پر بازدید میشی

پر بازدید نمیخام گلم چند نفر میومدن راجب پسرم حرف میزدم کار داشتم اوکی بود 😁😁😁

من همونیم که گوجه رو از لایه ساندویچ میکشم بیرون وحال همه رو بهم میزنم☺️                                                                       لطفا برای حاجت دلم صلوات بفرستین😔💎💶
ااا اینجا چیکار میکنی شیطون😂😂😂😛😜😜

اومدم ببینم چرا اول تیکه پارت کرد بعد خیانت کرد!!!!!!😜🤔🤔😂😂😂

‏فرمولی مهم درزندگی از کلام استاد شجاعی: به همه چیز نگاه امانتی داشته باشید...فرزندم امانته...خونم امانته... همسرم امانته......و.......                                      امام صادق(ع): شخص امین آن کسی است که از خدا می‌ترسد. (بحار،‌ ج ٧٥، ص ٩٩)...                             در امانت ها خیانت نکنیم ...‎#خودسازی
2738
اومدم ببینم چرا اول تیکه پارت کرد بعد خیانت کرد!!!!!!😜🤔🤔😂😂😂

😂😂😂😂