2733
2739

چیزی نیس گلم...خواهر منم ماه اول چکش انقد ترسوندمون برا دورسرش ک ای بزرگه ای فلانه ای بهمانه ولی ماه بعد ک رفتیم کاملا نرمال بود...تازه دختر من با دور سر۳۷ دنیا اومد چیزی نیس الکی خودتو و نینی نازتو نگران میکنی😚نسبت ب اندازه هاش درشت هیکلیش قدش و وزنش بسنج...اگه بقیه موارد هم رشد زیاد کردن طبیعیه

گروه :🙄آبی وزن شروع

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم توکل کن به خدا .چیزی نیست.بچه منم ۱ ماهشه دور سرش ۳ سانت اضافه کرده.اول که بدنیا اومد گفتن دور سرش کوچیکه و میکروسفاله.چقدر گریه گردم.بعد که یه ماه گذشت ۳ سانت رشد کرد دیگه دکتر نگفت که مشکلی داده تازه گفت عالیه فقط کلی خوشال بودم الانم سالم کنارنه

میشه لطف کنید واسه مامان و بابام و برادرم یه صلوات بفرستید مشکلشون حل شه. خدا هم مشکلاتونو حل کنه انشالله

تو شکمت بوده مشکلی نبوده.حالا مشکل دار شده.چرت گفته.خدا لعنتشون کنه که الکی استرس میدن ب ادم

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜
2740

عزیزم نترس ان شالله که چیزی نیست بعضی دکترا هم بیخودی ادمو میترسونن.به بچه تو شکم من هم گفتن تلاسمی حتی نامه سقط دادن ولی خدا رو شکر پسرم سالمه 

میشه واسه برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستین😢❤
2706