2737
2739

برای از بین بردن کیست و تنبلی موثره؟

اگه نحوه ی مصرفتون هم بگید ممنونم...

آرامـــش سهــم قلبیـــست کــه در  تصرف خـــــ❤ـــدا باشد....

جوشونده بهتره ولی نمیدونم واسه کیست خوبه یا نه اگه پرولاکتین داری یا کیست سینه فک کنم نباید مصرف کنی

باردارنیستم 😔همسرجانِ جانم💝  🦄 آمده ام نامه فدایم شو📝برایت بنویسم ...!! هرماه ،شاید یکبار شاید هم بیشتر آغوشت  ۲۴ ساعته باید برای من باشد تا پیراهن لیمویی ات بشود بوم رنگ چشم های ریمل زده به اشک نشسته ام!! اصلا میخواهم تا میتوانم صورتم را برویش بکشم تا حتی پیکاسو در کنارم کم بیاورد...آرامِ جانم ، من خسته ام و نمیشود و فوتبال دارد و استقلال میخواهد قهرمان شود حالی دلم نیست . از سرکار که می آیی باید قرص های احساسم را یک به یک روی لبهایم 💏 💕 بکاری ... یاصبح ها که شال و کلاه میکنی برای رفتن مهم نیست که چقدر  توی دلم قربان صدقه ی عسلی های خواب آلودت شوم💝 مهم این است که هیچکدام دلیل نمیشود که بوسه صبحم 💋 را نداده بروی ...قلب کوچکم که بیقراری لب هایت را بکند باید تحویلم بدهی 💕🌸💏🌸💋💋💋💕🌸الکی که نیست جانم !! یک عدد فنچ کوچک  داری که اگر به قلبش نرسی باید جان دادنش را به تماشا بنشینی...🌸💝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دم کرده شو استفاده کزدم یه ماه ب مدت پنج روز از پنج پری تا ده پری....همون ماه هم جواب گرفتم برا ب ...

جنسیت نی نیت چیه؟

باردارنیستم 😔همسرجانِ جانم💝  🦄 آمده ام نامه فدایم شو📝برایت بنویسم ...!! هرماه ،شاید یکبار شاید هم بیشتر آغوشت  ۲۴ ساعته باید برای من باشد تا پیراهن لیمویی ات بشود بوم رنگ چشم های ریمل زده به اشک نشسته ام!! اصلا میخواهم تا میتوانم صورتم را برویش بکشم تا حتی پیکاسو در کنارم کم بیاورد...آرامِ جانم ، من خسته ام و نمیشود و فوتبال دارد و استقلال میخواهد قهرمان شود حالی دلم نیست . از سرکار که می آیی باید قرص های احساسم را یک به یک روی لبهایم 💏 💕 بکاری ... یاصبح ها که شال و کلاه میکنی برای رفتن مهم نیست که چقدر  توی دلم قربان صدقه ی عسلی های خواب آلودت شوم💝 مهم این است که هیچکدام دلیل نمیشود که بوسه صبحم 💋 را نداده بروی ...قلب کوچکم که بیقراری لب هایت را بکند باید تحویلم بدهی 💕🌸💏🌸💋💋💋💕🌸الکی که نیست جانم !! یک عدد فنچ کوچک  داری که اگر به قلبش نرسی باید جان دادنش را به تماشا بنشینی...🌸💝
2728
دختر عزیزم

منم شنیدم باعث میشه دختربشه نمیدونم درست یا غلط

منم شنیدم باعث میشه دختربشه نمیدونم درست یا غلط

ولی زیاد شنیدم ک میگن خوردیم پسره....زیاد نمیشه بهش اعتماد کرد ولی منم امید دختر دار شدن میخوردم ک اونم شد خداروشکر

من دم کرده شو استفاده کزدم یه ماه ب مدت پنج روز از پنج پری تا ده پری....همون ماه هم جواب گرفتم برا ب ...

ممنونم

شما تنبلی یا کیست داشتید؟

2738
ممنونم شما تنبلی یا کیست داشتید؟

بارداری اولم تنبلی داشتم تخم هوبج و شوید دم کردم خوردم...نتیجه داد...برا دومی رازیانه رو همون ماه اول قبل اقدام خوردم اونم نتیجه داد

جوشونده عالیه

رحم رو پاک میکنه کاملا 

من از روزی ک پری تموم شد تا روز تخمک گذاری میخوردم

تو پری نخور 

بعد اقدامم نخور 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
بارداری اولم تنبلی داشتم تخم هوبج و شوید دم کردم خوردم...نتیجه داد...برا دومی رازیانه رو همون ماه او ...

چ خوب

مبارک باشه

تخم هویج و شوید رو چ مقدار و چ مدت مصرف کردید تا نتیجه گرفتید؟

پریوداتون منظم بود؟ و قرص خاصی مصرف نمیکردید؟

جوشونده عالیه رحم رو پاک میکنه کاملا  من از روزی ک پری تموم شد تا روز تخمک گذاری میخوردم تو ...

شما هم با رازیانه باردار شدید؟

چ خوب مبارک باشه تخم هویج و شوید رو چ مقدار و چ مدت مصرف کردید تا نتیجه گرفتید؟ پریوداتون منظم بو ...

پنج ماه قرص داروامپول استفاده کردم نتیجه نداد...ماه بعد از روز پنج پری تا تخمک گذاری تخم هویج و شوید رو باهم دم میکردم(اونقدی ک قشنگ غلیظ بشه)میخوردم صبا...

پنج ماه قرص داروامپول استفاده کردم نتیجه نداد...ماه بعد از روز پنج پری تا تخمک گذاری تخم هویج و شوید ...

خونریزیتون زیاد نمیکرد؟

از هرکدوم چقدر دم میکردید؟ شوید تازه یا خشک شده؟

2706