2733
2734
فروزنده خانم مرسی از راهنمایی

منهم از مغازه پارمید خیلی خرید اسباب بازی کردم راضی بودم فروشنده ان به نظر می آید بهتر از پانی باشد.

از فرشگاه آوای کودک بالاتر از پارک ساعی هم میتوان اسباب بازیهای خوبی گرفت مخصوصا چوبی مارک plan toys
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خانم فروزنده عزیز
وقتی شما را این قدر فعال و دقیق در مورد اسباب کودک که بسیار مهم است و باعث رشد فکری کوچولوهامون میشه دیدم با خودم گفتم حتما باید از طرف خودم از شما تشکر کنم
من کارمند هستم و وقت محدودی برای پرداختن به این مقوله ها دارم
می خواستم از شما درخواست کنم اگر براتون امکان داره در مورد معرفی اسباب بازی های گروه سنی 3 تا 4 سال هم به من کمک کنید من دو تا پسر 2 و 4 سال دارم البته شهر کتاب ونک هم خیلی جالب است و چون نزدیک محل کارم هست بیشتر از انجا خرید میکنم
باز هم تشکر و براتون ارزوی موفقیت می کنم
http://www.chare.ir/index.php?target=categories&category_id=560
خواهش میکنم فروزنده عزیز
دوستانخواهش میکنم به این سایت سر بزنید البته قسمتهای دیگه اون را هم تو قسمت سرگرمی و اسباب بازی ببینید این سایت اسباب بازی ها را معرفی کرده و سن اونها را هم اغلب گفته .
این برای مامان تنبلی مثل من خوبه که از اینجا خرید کنم البته شاید کمی گرونتر باشه ولی برای من راحت بود
حتی می تونید اینجا را ببینید و درباره اسباب بازیها اطلاعات کسب کنید بعد برید از مغازه هایی که اون مارک را می فروشن خرید کنید این طوری اطلاعاتتون بالا هست و فروشنده نمی تونه هر چی خودش خواست به شما بگه
2731
7- Discovery Swap n Roll Snail

رده بندی سنی: 9+

Winner of the Good Toy Awards 2007 : Gold in Birth to 12 months Category

این اسباب بازی از سری Discovery و از کمپانی TOMY است. رنگ های متنوعی در آن بکار رفته و صدف حلزون به دو شکل قابل تغییر است.
اگر دم حلزون را به سمت پایین فشار دهید، حلزون شروع به حرکت میکنه و صدفش که داخل آن توپ های کوچک است شروع به چرخش کرده و صدا تولید میکند.

این اسباب بازی رو اکثر مغازه های سیسمونی فروشی بهار دارند.
فروشگاه پانی- بهار جنوبی بین سمیه و طالقانی پلاک 108- تلفن:88830538
فروشگاه پارمید- بهار جنوبی، نرسیده به چهارراه سمیه، پلاک 77 - تلفن:77520135

قیمت: 38500 تومان
فروزنده جان میشه اگه میتونی درباره هر اسباب بازی اطلاعات مربو به اینکه روی چه تواناییها یا مهارتهایی موثره رو هم بذاری . مثلا مهارتهای دستی ظریف - شناخت رنگها - آشنایی با اصوات - مفاهیم مختلفی مثل پیدا و پنهان ، زیر و رو ............
ضمنا قیمتهای این اسباب بازیها برای من گرونه خصوصا که همه به نظر جالب میاد و تهیه شون خیلی گرون درمیاد . راهی به نظرتون میرسه ؟ مثلا بعضی شرکتهای داخلی همینها رو ساختن درسته که کیفیتش یکی نیست ولی از هیچی بهتره . اگه شرکتهای داخلی رو میشناسین معرفی کنین
غزاله جون ایرانی بعضی از این اسباب بازیها با کیفیت قابل قبول وجود داره اما اسم شرکت خاصی رو نمیدونم. توی اکثر اسباب بازی فروشیها و خانه های کودک هستن.خانه کودک فراز توی صادقیه که قبلا ادرسش رو دادم داره و من اونجا اایرانی بعضیها رو دیدم.
دوستان من در قسمت پیشنهادات درخواست دادم حالا کی رسیدگی بشه خدا می دونه... از طرفی دلم نمی یاد این تاپیک رو کنار بگذاریم چون از طرفی زحمات فروزنده جون پایمال می شه و از طرف دیگه این پراکندگی مطالب تو چند تا تاپیک اهمیت موضوع رو کم می کنه.
غزاله جون قیمت ها برای منم یه کم بالاست...خصوصا که اسباب بازی ها معمولا یا می شکنن یا خراب می شن ... و به قول تو اینقدر تنوعشون زیاده و اینقدر هوس انگیزن که ادم نه می تونه از یکیش بگذره و نه می تونه همش رو تهیه کنه! نمایندگی های گلدانه هم یه سری اسباب بازی های خوب داره...مثل اینا نیست ولی بعد آموزندگی رو داره.
سلام دوستان خوبین ؟ اسباب بازی های مارک playskoolبسیار عالیه نسبت به اسباب بازی هایی که معرفی شده دارای تحریک قدرت خلاقیت کودک هست خیلی بیشتر چون موزیکال نیست و این قدرت برای بازی بیشتر ایجاد میکنه فروشگاهش هم اسباب بازی فروشی لگو تو مرکز خرید اسکانه// اسباب بازی های معرفی شده هم خیلی عالی هستن اما در تحریک خلاقیت ضعیف تر هستن از زحمات فروزنده عزیز خیلی متشکرم
سلام بچه ها .مهر جون نی نی گلت چقدر بزرگ شده .
چه تاپیک خوبی . سانی جون چرا میخوای یه تاپیک دیگه باز کنی مطمئن باش مامانای دیگه حتما سر میزنن . فقط پست اولتو ادیت کن .
بچه ها میدونین چیه من اینقدر از این عروسکها و موتورو ماشینو .......ارزون چینی 5-6 تومنی خریدم مهمونه 2-3 روزه سریع میشکنه وبه نظرم میصرفه از این یکی اسباب بازیها بخریم هم کیفیتش بالاتره هم آموزنده تره .

وای این سایت چاره تقسیم بندی بر اساس سن کودک نداره؟ اون همه اسباب بازی رو چطور بگردم

فروزنده جون 2 سال به بالا اطلاعات بده پلیززززززز
سلام به همه دوستان
خصوصا غزاله جون عزیزم میلتون رو چک کردین؟من یه میل براتون فرستادم.

بچه ها من یه مشکل تقریبا بزرگ دارم اون هم اینه که پسرم علاقه چندانی به بازی با اسباب بازی نداره وهمش دنبال وسایل ادم بزرگها میگرده وبازی میکنه.
یک لگو از مارک fisher-price براش خریدم که شبیه اون وسیله بازی اولی که فروزنده جون عکسش رو گذاشته هست ولی کاملتر.ولی متاسفانه اصلا اونطوری که باید باهاش بازی نمیکنه وپرتش میکنه ومیره سراغ چیزای دیگه.!!!
نمیدونم که چی کارش کنم.
2706