2737
2734
عنوان

وقتی پریود میشین اخلاقتون بد میشه یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 962 بازدید | 53 پست

من افتضاح میشه اخلاقم؛تو حالت عادی خیلی سخت گریه ام میگیره ولی وختی دارم پریود میشم با هر چیز ساده ای گریه ام میگیره و عصبی میشم

از من بعیدبود؛اما......عاشقت شدم ❤از تو بعید نیست.......جهان عاشقت شود....♡S♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من تایه کم بداخلاق بشم شوهرم میفهمه وهمش سربه سرم میزاره حرصمودربیاره وای که چقدحرص میخورم😁😂😂😂

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
2740

نرمالش اينه كه عصباني باشيم

يه پسر دارم شاه نداره از خوشگلي تا نداره ولي دلش خواهر ميخواد ميگه مامان اگر خواهر داشتم باهاش خاله بازي ميكردم تو راحت ميخوابيدي نميدونه نميتونم 😞

من ک بلانسبت سگ میشم 

هر ماه موقع پریودی دعوا داشتم شوهرمم درک نمیکرد 

میگفت ماهی یک هفته رو پاشو برو خونه مامانت نه من جلو چشم تو باشم نه تو جلو چشم من  😂

خدایا همه چیو سپردم ب خودت 💞
من الان پریود شدم یعنی الان غیر قابل تحملم بخدا همش نق میزنم هی سر دعوا دارم😐

من دیشب خودمو کشتم تا به شوهرم نگم خفه شو 😐

هی دهنمو باز میکردم میبستم 

داشت در مورد کارایی که از صبح کرده گزارش میداد

بعدش همش باخودم حرف میزنم وسرشوهرمووبچه هام غرمیزنم اوناهم هی میخندن وبیشتر حرصمودرمیارن 

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍