2733
2739

هفته 27 بارداری هستم . دیروز رفتم دکتر شکمم و معاینه کرد گفت جنین کوچیکه . واسه دو هفته دیگه سونو وزن جنین نوشته . تو این دو هفته هم لیدی میل و زینک و لبنیات و مایعات گفته بخور. بهم گفت اگه حس کردی تکوناش کم شد زودتر برو سونو . خیلی نگرانم . ممنون میشم اگه کسی تجربه ای داره بهم کمک کنه .

ببین بستنی بخور بستنی معجزه میکنه

من تو دوروز با خوردن بستنی دو کیلو و خورده ای اضافه کردم

کاربر قدیمی ام...همتونم میشناسم همتونم منو میشناسین☺         انقدرم هی نپرسین منو میشناسی منو میشناسی.مرسی اااه😒😒😒      از گفتن اسممم معذورم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
شیر موز هم جواب میده،کنارش انجیر خیس خورده هم بخور ی وقت یبوس نشی

مرسی عزیزم حتما

کاربر قدیمی ام...همتونم میشناسم همتونم منو میشناسین☺         انقدرم هی نپرسین منو میشناسی منو میشناسی.مرسی اااه😒😒😒      از گفتن اسممم معذورم 

با سونو وزن دقیق مشخص میشه الکی به خودت استرس نده. بعدم حساسیت روی وزن از هفته 28 29 شروع میشه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2706