2737
2739
عنوان

مامانم ۱۰‌میلیون توی قرعه کشی برنده شده...میخام ازش بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 391 بازدید | 34 پست

نكن اين كار رو عزيزم 

١٠ ميليون پولى نيست كه روى كار شوهرتم تاثير زيادى داشته باشه،  ارزش حرف و حديث و ناراحتى خانوادگي بعدش رو نداره . 

اگه خدايي نكرده ناراحتى بين همسرت و مادرت پيش بياد بعد  خودتو نميبخشى. 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
ینی چی؟؟؟؟؟ ینی  باید اینجوری کنن که هرچی کار کرد نصف بیشترش برای مادرم درسته؟

باید تو سود و زیانم شریک باشه مادرتون

زمستان است دیگر...دل زمین به برف گرم است دل من به تو💕💕💕
حتما حتما حتما ۱۰ چک از همسر بگیر بده به مامان یا پیش خودت نگه دار یواشکی به مامانم نگو.. تجربه دار ...

شوهرم گف ی چیزیم مینویسم امضا میکنم ک پول دست من داره...اگ چک بگیرم زشت نیس؟ چی بگم بهش؟ زشت نیس!!!

2740
مثلا چ کاری میخاد انجام بده همسرت؟

عزیزم همسرم مغازه کفش فروشی داره توی بازار

غیر از این ک از مغازه فروش میکنه این پولو فقط میخاد مواد اولیه بخره بعد براش تولید کنن کفش

نه فقط با این ۱۰ تومن خودشم پول داره

شوهرم گف ی چیزیم مینویسم امضا میکنم ک پول دست من داره...اگ چک بگیرم زشت نیس؟ چی بگم بهش؟ زشت نیس!!!

اصلا اصلا اصلا زشت نیس. از قول مامانت بگو.. یجوری بگو بهش بر نخوره. اول از زبون مامانت کلی از صداثتش و لطفش بگو و بعد دلیلای قانع کننده بیار .. و

اگر چک داد پول بهش بده وگرنه اصلا اینکارو نکن..

تو هنوز مردارو نشناختی ..

من شوهرم گفت چک رد و بدل کنیم منه خر گفتم نه.. ولی خب من خودم حقوق داشتم و پشتم به حقوقم گرم بود وگرنه حتما میگرفتم..

مردا پولدارم باشن خیلییییییییی پولکین شاید نشون ندن ولی هستن.

بگیر حتما چک رو

میخاد ماهیانه ی چیزی دستش بیاد قسط بانک بده از شوهرم بله درامدش خوبه

حوصله داریناااا.هرچقدر هم صمیمی باشید ممکنه حرف و حدیث پیش بیاد.وضعیت بازار ایران هم که اینروزا مشخص نیست چی به چیه

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست
نكن اين كار رو عزيزم  ١٠ ميليون پولى نيست كه روى كار شوهرتم تاثير زيادى داشته باشه، &n ...

شوهرم نیازی نداره به ۱۰ تومن مامانم 

من ازش خواستم ک این کارو بکنه

چون مامانم میگفت بزارم بانک چیزی نمیدن

اینم بگم ک من چون پدر ندارم شوهرم خیلی هوای مامانمو داره

2706