2737
2734

میخام ازش بگیرم بدم به شوهرم باهاش کار کنه غیر از این کاری ک داره

ماهیانه بهش پول بده

شوهرمم گفته هروقت سود کردم بیشترش میکنم 

هر وقتم پولشو خواست یه هفته زودتر بگه بهش پس میدم

خودش گفت ماهی ۳۰۰ بهش میدم بیشترش میکنم ولی کمتر نه

اگ بزاره بانک چقد بهش میدن؟بلند مدت

بنظرتون کار درستیه یا نه؟

حرف و حدیث پیش نیاد؟

مامانم خودش بدش نیومد گف بیایید حرف بزنیم بعد گف بزار ببینم بانک چقدر میده...ولی خودش میگف بانک چیزی نمیدن...کاش میدادم به ی نفر باهاش کار کنه

اگه خودش لازمـنداره چ اشکال داره 

و اینکه از شوهرتون مطمئنید ک میتونه به موقع پس بده

میشه واسه خوب شدن مامانم صلوات بفرستید؟؟ک منم بتونم طعم مادر داشتن و بچشم😔واسه مادر شدن خودمم دعا کنید اخه من ۶ساله چشم انتظارم .

به نظرم نگیری بهتره بعدا حرف و حدیث پیش میاد

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

اون پول بمونه تو بانک با توجه به تورم و این داستانا ارزش خودشو از دست میده جدای سود کمی که بانک ها میدن بهتره تزریق بشه به کار و جنس و... هم یه چیزی دست مادرتونو بگیره هم شوهر شما استفاده کنه.

به نظر من هم خوبه هم بد  چون طعم شراکتو چشیدم میگم خوب نیست 

ان شالله خیره

پسرم با اومدنت زندگیمون جون دوباره ای گرفت و دنیامونو زیباتر کردی الهی همیشه سلامت باشی 
2706