2733
2734
عنوان

گوشت یخی برزیل

| مشاهده متن کامل بحث + 700 بازدید | 51 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب نظر من خیلی خوشمزه تر از گوشت های ایرانیه😜

من اگر خسته شبی یک تنه ایران بودم..من اگر لحظه پایانی انسان بودم....خاطرات تو منو زنده نگه داشته هنوز..وسط بی تو ترین نقطه زندان بودم♥️
2731
بله عزیزم ذبح اسلامی هست و ما میخریم خوشمزه تر گوشتا خودمونه. شوهرم میگ اونجا همش علوفه میخورن اینج ...

وای من شنیدم فضله مرغ از مرغدار میخرن میدن گوسفند هم زودتر بزرگ میشه هم بیشتر شیر داره😬🤢😷

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
هیچ وقت نفهمیدم ذبح اسلامی چیه. گلو حیوون رو می برن می خورن بعد می گن اسلامی و غیر اسلامی. جمع کنید ...

همونجوری که شما غذای اون موجود زنده رو زیر دندونتون میگیرین و قورت میدین! ما خودشونو میخوریم حداقل! شما غذاشونو میخورین این که بدتره😆😆😆😆

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)
2740
هیچ وقت نفهمیدم ذبح اسلامی چیه. گلو حیوون رو می برن می خورن بعد می گن اسلامی و غیر اسلامی. جمع کنید ...

وا. چرا حلال خدارو حرام میکنید شماها؟؟؟چرا همش ادعای روشنفکری دارین؟؟؟ یکم مطالعه بد نیس بخدا

من اگر خسته شبی یک تنه ایران بودم..من اگر لحظه پایانی انسان بودم....خاطرات تو منو زنده نگه داشته هنوز..وسط بی تو ترین نقطه زندان بودم♥️

ضمنا استارتر جان..حلال هست..دولت وارد میکنه.حق مردم به گردنشونه..نگران نباش گوشتش مشکلی نداره

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)

خیلی درگیر دین نشین من که دیگه از دین زدم کدوم دین وقتی گشنه بمونی از علف بدترشم ادم میخوره ما چه چیزمون اسلامی که گوشتمون اسلامی باشه اسلام گفته یه مشت ادم سفرههای رنگین بندازن کاگر بدبخت توان خرید یک کیلو گوشت نتونه بخره شوهر خودم کسی بود میگفت گوشت یخ زده چیه اصلا دیشب میگه گوشت شده کیلویی ۷۵تومن مجبوریم یخ زده بخریم

برای شادی روح مادرم صلوات بفرستین
😐😒 منم گوشت خوارم ولی میدونم ک حق با اونه 

حق با هیچکس نیست! هرکی اعتقاد خودش..منم به شوخی جوابشد دادم! 

وای من شنیدم فضله مرغ از مرغدار میخرن میدن گوسفند هم زودتر بزرگ میشه هم بیشتر شیر داره😬🤢😷

اینمم جدید شنیدم ...نه فکر نکنم اینجور باشه درسته گوسفندار عقل ندارن ولی در این حد شعور دارن که  فضله مرغ نمیخورن

2706