2737
2739
عنوان

عاقبت کدوم کاربر تو نی نی سایت همش براتون سواله

| مشاهده متن کامل بحث + 6483 بازدید | 466 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه هاش بررگ شدن نامادری باشخصیت و دوست داستنی دارن لاهیجان زندگی میکنن

واقعا؟آخی

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐

چند ماه پیش بود نصف شب یه خانمی تایپیک زد که برادرم از صبح رفت بیرون هنوز نیومد.خیلی نگران بود .اما صبح دیدم خبری ازش نیست .هنوز واسم سواله برادرش چی شد

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️
2731
زری بلا😟

همون که شوهرش،پزشک بود و بچه اش مریض به دنیا اومده بود؟

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
2738

یه کاربری بود پارسال میگفت بچش پیش مادرشه چهار ماه به چهار ماه بچه رو میبینه یه روز گفت رفتم بچه رو آوردم خونمون یه سره گریه میکنه همه کاربرام دعواش کردن گفتن اون بچه مادرت رو مادر خودش میدونه 

خرم سلطان

دختر اولش جدا شد دختر دومش ازدواج كرد خودش هم داشت از شوهرش جدا مي شد

كاربري جديد ساخته

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
واقعا؟آخی

بله ی وختر و پسر به اسم هستی و آریا انگار همه چیز روبه راهه خداروشکر😍

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗