2737
2734

سلام دوستان دوروز پيش تولد بچه هام بود سه تا از هديه هاي ارزشمندشون براشون بزرگ بود ببينين اگر خواستين بردارين 

مناسب سيسمونيمم هست عاليه خوشرنگ و با كيفيت بود خيلي دلم سوخت جا ندارم وگرنه نگه ميداشتم اين يكيش پليور عاليه زارا اصل بود ٦سال بچه هام سه سالن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگدشون دار این پلیوره ک ساده و شیکه از طرفی زارا هم هست و برنده...هیچ زمان از مد نمیفته...تعجب میکنم واقعا از کارتون😐

من دوباره اومدم که دختر خوبی بشم😉دوباره شروع کنمو سر قولم بمونم😉وزن اولیه ۸۹...وزن فعلی ۶۷.==>۶۶۸۰۰...هدف اول۶۵🔒هدف دوم۶۲🔒هدف سوم۵۹🔒هدف طلایی۵۷🔒💛گروه ابی💙 اما ب همین زودی گروه طلایی میشم💛قد۱۶۷💪
2728
نگدشون دار این پلیوره ک ساده و شیکه از طرفی زارا هم هست و برنده...هیچ زمان از مد نمیفته...تعجب میکنم ...

عاليه واقعا گفتم شايد كسي خواست بدردش خورد وگرنه من دوسشون دارم

نگدشون دار این پلیوره ک ساده و شیکه از طرفی زارا هم هست و برنده...هیچ زمان از مد نمیفته...تعجب میکنم ...

تأمين لباس دوقلو خيلي سخته من خودم كشيدم الانم اگر كسي لازم داشته باشه خيلي پايين تر ميدم مخصوصا سيسموني چرا تعجب ميكنيد با همون هزينه فروش مناسب سنشون كه احتياج دارن ميخرم اگر اشتباه ميكنم راهنماييم كنيد بانو

2738