2752
2734
عنوان

مامانها و نی نی های ناز ای وی افی

| مشاهده متن کامل بحث + 73285 بازدید | 2209 پست
من یه بار رفتم سونو هفته 4 بودم ساک و دیدن فقط طبق سونو میشم هفته 6،هفته دیگه میرم برای قلب ان شالله راستش منم هنوز تو شهر خودمون دکتر انتخاب نکردم
خدایاااااااا به خاطر همه چیز شکرررررررر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

صحبا جونم شما صحبای قدیمی مون هستی دیگه... مبارکه نینی دلت...ببین خدا تنها نذاشتت دوستت داره...چقدر نیومدی تاپیک دلمون میگرفت..حالا دیگه واقعا نمیرسیم به هیچی...خیلی خوشحال شدم خیلی مواظب خودت وکنجدت باش.....ما بیشتر تلگرام هستیم با دوستان
فرشته ام زمینی شد خدارو صدهزار مرتبه شکررررررررررررررررر
سلام دوستان به مامانای جدید تبریک میگم و امیدوارم بسلامتی این دوران رو بگذرونید منم بار ٦ ای وی اف باردار شدم خدا رو صد هزار مرتبه شکر میکنم،، الان ١٢ هفته و ٥ روزمه، از هفته ٩ تا الان لکه بینی دارم و روزی ٣ تا شیاف استفاده میکنم، دکتر گف یه هماتوم. قدیمی دارم باید اون از بین بره،،، میخوام بدونم کسی از شما این مشکل رو داشته و چقد طول کشیده تا خوب بشه؟؟ ممنون میشم جواب بدید،،،،،
2731
سلام مامانا خوبید نی نی هاتون خوبن منم 15 خرداد نی نی هام بدنیا اومدن خداروشکر خوبن مشکلی نداشتن فقط وزنشون کم بود آوینا 2080بود مانیا 1400بود الان بعد یکماه شدن 2800و 2200 شیرخشک میخورن خودم متاسفانه شیر ندارم
خوشبختی توپی است که تا وقتی می غلطد به دنبالش میدویم و وقتی متوقف می شود به ان لگد می زنیم
سلام سلام صحبا جون عزیزم مبارک باشه انشالا صحیح و سلامت زیر سایه ی مامان و باباش بزرگ بشه پسر منم خدا رو شکر خوبه و سلام داره، دیگه بزرگ شده راه میره ماما بابا میگه مامانای جدید تاپیک بهتون از ته قلب تبریک میگم و بهترین آرزوها رو برای خودتون و نی نی(ها) دارم مامانا میشه من و اگه صحبا جون هم دوست داره ما رو توی گروهتون ادد کنین خیلی دوست دارم از خودتون و نی نی ها با خبر باشم. نمیدونم چرا من به هیچ وجه نمیتونم با موبایل لاگ این کنم
مهتا جای ما از هفته 5 تا هفته ده لکه بینی و خونریزی داشتم که هفته هفت تشخیص یه هماتوم کوچیک رو برام دادن با شیاف و استراحت خداروشکر برطرف شد اصلا نگران نباش هماتوم مشکلی به وجود نمیاره
2706